Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a leggyorsabban...

Hogyan tudok a leggyorsabban 78kgról 45kgra lefogyni? Nyári alak:)

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Láncfűrésszel.
2021. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Photoshoppal...😂😂😂


Amúgy meg célozd be a 2023 nyarát...

2021. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem eszel semmit.

Fogínygyulladás miatt én egyszer egy hét alatt 6 kg fogytam. Kopogtak a szemeim az éhségtől. :D (Nem tudtam rágni, a turmix s a hasonlók meg nem voltak opciók, mert nem otthon voltam)

2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lefogyni enrgia/kaja megvonással lehet, de az sose lesz tartós, sőt több jön majd vissza. Sportolás az lassabb de tartósabb és egészséges.
2021. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Kb. gyomorszukito es zsirleszivo mutetekkel, azt felejtsd el hogy 3 honap alatt leadsz 30kg-t ugy hogy nem ugrik vissza azonnal amint abbahagyod


Kezdj el most egy normalis, kaloriaszamolgatos dietat amit tudsz tartani es keress valamilyen testmozgast amit tudsz napi szinten vegezni es akkor jovo nyarra jol fogsz kinezni :)

2021. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel az ilyen mint az idióta egyes válaszoló! Elkezdem és egy idő után amikor látom hogy elégedett vagyok magammal akkor minden boldog! Végülis magamnak kell megfelelni nem másnak
2021. febr. 28. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokták mondani, a nyári alak télen készül. 30kg leadásához azért kell egy fél év, hogy egészséges tempóban távozzon, és ne legyen utána löttyedt a bőröd sem. Sport és kontrollált táplálkozás segít ebben, én fél év alatt 20kg-ot adtam le pár éve, és azóta is tartom nagyjából a testtömeget.
2021. márc. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!