Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrával tudnék...

Milyen fogyókúrával tudnék lefogyni a leggyorsabban, persze edzés mellett és gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy jó vagyok így ahogy vagyok de többen mondják hogy fogynom kéne és szerintem is csak eddig nem találtam meg a megfelelő módszert, ezért a ti segítségeteket kérem

2017. dec. 26. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
függ attól, mennyit kéne fogynod. De a szénhidrátok számlálása a legjobb, mert nem éhezel. Egyél ötször egy nap, maximum 160 g lassan felszívódó szénhidrátot. Pl. egy zsömlében van 28 g, egy almában kb. 15-20 g. Sportolj heti 3x-4x egy órát.
2017. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TXCowboy ***** válasza:
91%

Kérdés, hogy mi a cél, mit jelent az, hogy "fogynod kéne"? Szálkásodni akarsz, vagy csak összemenni?


Ha szálkásodni, akkor válts életmódot és táplálkozz normálisan: sok fehérje, viszonylag kevés szénhidrát stb.


Ha csak összemenni akarsz, akkor a sportot felejtsd el, mivel attól csak izmosabb leszel és csinálj valami fogyókúrát, gyakorlatilag bármi megteszi, amiben koplalni kell.

2017. dec. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Reggel 6-tól este 18-ig egyél rendesen amit szeretnél, aztán eset 18-tól reggel 6-ig csak és kizárólag gyümölcs de ne azonnal csináld ha nem fokozatosan szoktasd rá a szervezeted és ha van rá lehetőséged akkor fuss legalább heti 3x természetesen a séta is jót tesz, egyetlen egy kérdésem lenne hány kg vagy?

"Norbert a Doktor "

2017. dec. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

“Reggel 6-tól este 18-ig egyél rendesen amit szeretnél, aztán eset 18-tól reggel 6-ig csak és kizárólag gyümölcs ”


Nah, így biztos nem fogsz lefogyni.

2017. dec. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!