Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a lehető leggyorsabb...

Szeretnék a lehető leggyorsabban, és látványosan lefogyni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Most itt a nyári szünet, de még szeretnék fogyni. Minden nap biciklizek kb. 5 km-t, ezzel a mozgás valamennyire kész. Szoktam esténként is sportolni (letöltöttem ilyen appot), de a kilók nem akarnak lemenni. Nem eszek sokat, és nem is édességet. Sajnos örököltem is az alkatomat aputól, de én szeretnék fogyni. Nem azt akarom mondani, hogy teljesen plusz kiló mentes szeretnék lenni, de jó lenne fogyni. Főleg combból.

Lány

159 cm

Kb. 60 kg



2019. jún. 18. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
12
2019. jún. 18. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

A 12 ugye nem az eletkorod? Mert ha az akkor torolmi fogjak a fiokod. Szoval ha ezt nem szeretned akkor mondd, hogy 16 vagy.

Es 12 kilot szeretnel fogyni.


Es a kerdes.

Nincs helyi fogyas. Szamolj kaloriakat, kaloriabazis. Olvasgass, mindent megtalalsz rola neten. Vagy csak felezd az adagjaidat kezdesnek. Es etkezz egeszsegesen:)

2019. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy ki hova hízik/izmosodik az genetika.


A testformádat nem fogod tudni megváltoztatni. Combra eeős maradsz, különösen ha az edzés biciklizés. Különbség hogy nem háj hanem izom lesz rajta.


Gyors fogyás akkor szokott lenni ha drasztikusan túlsúlyos valaki és nagyon durva diétát követ. Ez egyrészt megterheli a testet, másrészt gyorsan visszajön rá ha megunja a diétát.

Ha következetesen, lassú de tervszerű munkával fogysz az nem fog kicsinálni másrészt az eredmény tartós lesz.


Nyáron az étkezési zavarok tombolnak. Mindenkinek kinn van mindene, a nyáriruha semmit nem takar, ragasz, izzadsz és 10 kilóval érzed magad nehezebbnek.

Ne csondulj be, vigyázz magadra 😉

2019. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. júl. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!