Verekedtél már?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmondanád a sztorit?
2010. aug. 18. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A sztori egyszerű.

Rendkívül higgadt vérű vagyok, nagyon-nagyon ritkán tudnak verekedésre kényszeríteni.

Volt egy nálam fél évvel fiatalabb gyerek, aki mindig bepofázott nekem, nem hagyott békén, beszólogatott. Egy idő után már kiborult a bili, megfogtam a nyakát, és nekitoltam a nyakánál fogva a falhoz. Ha az angol tanár nem jön be és állít le, megfojtom.

2010. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mult heten megvertem egy ciganylanyt, mert le-budos parasztozott.:) K*rva jol esett.:)))))
2010. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Íme a szitu:

Egy osztálytársam megjegyzést tett egy bizonyos dologra (nem arra :)) énmeg beb*sztam neki egy olyat hogy 2 foga kiesett. Azóta kussol.

2010. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaja: Megsértettek valamivel, mire lekevertem egy taslit annak a bizonyos gyereknek. Azóta alázatos:)
2010. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, aki a barátnőjét bántotta, azt képzelte, hogy a tulajdona, pff... Rángatta, rugdosta, ütötte... Odamentem, elkaptam a grabancát:D és akkorát be...tam neki, hogy eleredt az orra vére. Vissza akart ütni, de mondtam neki, hogy nem ajánlom, mert kapja a többit:D A lány megköszönte, hogy megvédtem és mondta annak a baromnak, hogy állítson magán:D Azóta már szakítottak, de figyelem a kis k.cs.göt, nehogy bántsa a lányt, vagy másik lányt. Egy bunkó állat, aki élvezi, hogy gyengébbeket macerálhat és az ilyet kicseszettül utálom, nem bírom megállni, hogy ne reagáljak rá akár szóval, akár tettel. Nem vagyok verekedős, de az ilyesmit nem bírom elviselni! Igenis tisztelni kell a lányokat, egyáltalán: egymást! Üdv: Gyuszi, 19
2010. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Íme a történet:

Egyszer egy osztálytársamat (lány) megfenyegették a C nemzet tagjai. Másnap mikor mindenki ment haza a suliból láttam rajta, hogy fél elindulni. Megkérdeztem, hogy mi a baj és kiderült, hogy megtörtént ez a fenyegetés. Elindultam vele és a téren már vártak minket. Mikor hozzáértek azonnal vettem elő a késem és használtam is. Bár én is kaptam de ők húzták a rövidebbet. Nem vagyok agresszív típus, de azt nagyon nem kedvelem ha bántanak egy hozzám közel álló személyt.

2010. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolso elotti te ilyen veszelyes vagy ? Kulomben meg minek avatkozol,hosnek akarsz kiesni egy lany szemeben hogy aztan szepen mosolyogjon rad ?Tanuljon meg tulelni,ha mar egy olyan debillel baszatta magat akkor rafer 1 2 veres
2011. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az osztályomban mindennaposak a verekedések, szóval igen, többször is, lányokkal és fiúkkal egyaránt.:D (Lány vagyok.)
2011. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt több is.

Az egyik úgy történt hogy egy osztálytársam olyat mondott rám ami megalázó, lenéző és visszaszóltam neki és ő berágott hogy én milyen jogon szólok be, ki vagyok én.

Nekem jött én meg megvédtem magam.


Általános iskolában is volt egy gyerek aki állandóan piszkált, egyszer túllőtt a célon és meg akart verni.


Én sose kezdtem verekedést de nem akartam magam hagyni.

2011. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!