Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Verekedtél már? Milyen volt?

Verekedtél már? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Ha igen nyertél vagy vesztettél?Milyen érzés volt?

tudom volt már ilyen kérdés de kiváncsi vagyok


2010. aug. 18. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát én párszor már verekedtem és mondhatjuk hogy "nyertem" mert tudok kűzdeni nagyon ha tényleg akarok. Olyankor nagyon gyorsan vert a szivem nem is nagyon gondolkodtam csak jött minden magától, sose tanultam verekedni csak úgy spontán ütöttem meg rúgtam ahogy jött, az agyad elborítja valami és nehéz leállni, ha már vége is van vagy lefognak akkor is nagyon vert a szivem még kb 10 percig meg remegtem is, de nem a félelemtől nem tom mitől de aztán elmúlik az adrenalin hatása és megnyugszol. Nem rossz érzés különben ha nem téged ütnek ha erre gondolsz, nekem még nem törték el semmim de azt nem is akarom kipróbálni viszont egy egészséges kis box kesztyűvel a kezeden az jó.
2010. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én még általánosban verekedtem bár ott csak én ütüttem de még se emlékszek a meccsre csak arra hogy valaki leszedett e gyerekről
2010. aug. 18. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Párszor kezdeményeztem bunyót jah, de bevertem egyet, és csak a pislogás követte az akciót.

19/F

2010. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A pasim nem egy verekedős típus, de amikor valaki nekem rontott, akkor olyat benyomott, hogy a másiknak eltört az orra... :S kapott egy figyelmeztetőt. Csak néha szokott eljárni a keze.
2010. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
verekedni úgy igazából nem, de így "hercegnősen" felpofoztam egy r i b a n c ot ő meg nekem akart ugrani mint egy vadállat, csak a fiúhaverjaim lefogták *-* a gyomromban pillangók repdestek, és regemgett a térdem mint az elsőnek:D
2010. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
remegett*
2010. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én nem szoktam verekedni, csak verni, de azt is cask akkor ha valaki kezdeményezi.
2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok balhés alak de néha elpattan nálam a damil. Csak úgy sohasem volnék képes senkit sem megütni, de ha engem bántanak vagy valakit akit szeretek akkor elborítja az agyamat egy olyan vörös köd és azután nem érzek fájdalmat. Először dobogni kezd kétoldalt a fejem, forróságot érzek, aztán hirtelen nagyon nyugodt vagyok, tisztán látom magam és a szemben álló fél súlypontjait, gyengéit. Akik látták, azt mondták, ilyenkor félelmetes vagyok =D de ha ezután is bosszantanak akkor jön az említett vörös köd, ami után alig emlékszem valamire. Csak nézek csodálkozva hogy jé ez én voltam. Nem vagyok híve a ,,nőies pofozkodásnak". Ha meg kell védenem magam vagy a barátaimat, biztos nem az ellenfél haját kezdem tépni.

Sok kell amíg idáig fajul a dolog, eddigi életemben kétszer fordult elő ilyen eset. Egyszer az asztmás szívbeteg tesómat egy vadidegen pasas szó nélkül lerántotta és rugdosni kezdte az utcán. Bekattantam és a rendőr szedett le róla. Nem hitt a szemének, én a 40 kilós lány akinek a bakancsa több kiló mint ő, eltörtem a pasas orrát, összekarmoltam és többször meggyomroztam, ilyenek. Igazából nem sokra emlékeztem, amit én kaptam, az is csak később kezdett fájni.

A másik amikor ki akartak rabolni, egy nem napon barnult kb. 15 éves gyerek letépte a táskámat, egy villamosmegállót lefutva elkaptam, kigáncsoltam, leb.asztam a földre és addig vertem a fejét az aszfaltba amíg vissza nem adta a táskámat meg a zsebéből amiket már futás közben kiszedett belőle.


Ennyi és remélem, nem kerülök többé olyan helyzetbe hogy ilyen megoldásra legyen szükség.


20/L

2010. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer verekedtem, de remélem, többször nem fogok. Nagyon is megérdemelte, de szégyelltem magam miatta. Bár jó érzés is volt, olyan felszabadító. Tiszta volt a fejem, mintha minden elhalkult volna, és fehéren izzana. Vagyis valami ilyesmi rémlik. 15 éves voltam, hazafelé mentem. Leszálltam a buszról, és egy MAGYAR fiú, aki egyébként bátyjám osztálytársa volt, tehát 18-19 éves, megfogta a karomat, és fogdosni kezdtem. Mondtam neki, hogy álljon le, de nem tette. Ekkor kezdtem el ütni, ahol értem. Csak az első pár ütésre emlékszem, utána már csak arra, hogy egy öregasszony kiabált nekem, hogy szálljak már le róla. Eltelt pár másodperc, mire felfogtam, mi van, és leálltam. Már a földön feküdt, én meg ott térdeltem; de nem ájult el. Felkelt, beszólt nekem valamit, és elhúzott. Pár perccel később vettem észre, hogy nem csak én vertem őt, hanem ő is engem, addig nem is fájt semmim. De aztán nagyon. :D Utána feljelentettem, de semmi nem lett belőle.
2010. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én nemvok agresszív tipus de ha felhúznak annak a gyereknek annyi...fiatalabb koromban a skacok a tanárunktól féltek a tanárt később ki is rugták..egyik gyereknek olyat lekevert :D neki borult a radiátornak :D
2010. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!