Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti még most is a soy...

Ki szereti még most is a soy lunát? :)

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is

2021. márc. 8. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én :)
2021. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eeeennn
2021. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vinkó Márton ***** válasza:
Nekem még most is kedves emlékeim fűződnek hozzá :)
2021. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen, most nézem újra, imádom :D 😂
2021. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A szép emlékek szép emlékek maradnak. Dalokat vissza-visszahallgatok. Még mindig fejből tudom a szövegüket:)
2021. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vinkó Márton ***** válasza:
És utólag is sajnálom, hogy az utolsó évad csak 60 részes lett, holott szerintem még belefért volna az a 20 rész és akkor a vége nem lett volna annyira sietős és összecsapott :(. És amellett hogy nem magyaráztak meg jobban dolgokat, még be lehetett volna fűzni 1-2 történetszálat, amik az előző két évadban benne voltak, de a harmadikban kivették őket. Pl.: az iskolás történetszálat, ahol az utolsó évadban nem voltak bent játszódó jelenetek. Talán valóban azért mert a szereplők több mint fele nem volt már bent. Pedig egyébként szerintem ebből is ki lehetett volna hozni dolgokat, igazából annakidején úgy ültem neki a 3. évadnak, hogy kíváncsi voltam hogy mit hoznak ki az iskolás történetszálból úgy hogy a szereplők több mint fele nincs ott, és érdekelt hogy mit kezdenek vele, dehát a válasz egyértelmű: SEMMIT nem kezdtek vele. (ami szerintem egy kicsit megúszós módszer volt, amolyan kihagyott ziccer). Illetve ott lett volna még Gaston visszatérése is, és egyben annak a történetnek is a happy end-je (Erik nekem túl utólagos volt Ninának, mert már nagyon a sorozat végén jött).
2021. jún. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vinkó Márton ***** válasza:
Logikusan hangozhat az, hogy elfogytak az ötletek vagy nem tudtak mit kezdeni a szereplőkkel, de ha jobban belegondolunk akkor ez sem működik, hiszen a Violetta 3. évada 80 részes volt, és kevesebb ötletből hoztak ki annyit (pl.: ott nem volt görkorizás)...
2021. jún. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vinkó Márton ***** válasza:
És hát nem nyilatkozott erről senki, én egyszerűen nem tudok rá választ találni.
2021. jún. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!