Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha külföldről rendelek nagy...

Ha külföldről rendelek nagy értékű elektronikai eszközt, mikre kell figyelni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy 3d nyomtatóról lenne szó, innen rendelném: creality3dofficial.com

Eu raktárból mennyi lesz a szállítási idő?

Egy év garanciát vállalnak, ha szükség lesz rá, mennyibe kerül nekem visszapostázni a terméket? Vagy ha csak egy apró alkatrész romlik el, díjmentesen küldenek egy újat? Ha megrendelem, bízhatok abban, hogy biztosan megérkezik a csomag?

Örülnék, ha írna valaki olyan, aki már rendelt ettől a cégtől.



2021. márc. 11. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a nyomtatókat megkapod Amazon-on is, ahol garantált a garancia és nincsenek semmiféle buktatók, csak közvetlenül Amazon-tól kell rendelni.
2021. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez a hivatalos webshopja a gyártónak, nem jobb lenne innen?
2021. márc. 11. 21:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg olcsóbb is jelenleg.
2021. márc. 11. 21:52
 4/7 anonim válasza:
ha egy jó minőségű cuccot akarsz akkor értelem szerűen mélyen a zsebekbe kell nyúlni,ettől a cégtől ne nagyon rendelj mert annak ismerőseim akik nek nem jött meg a küldemény és nem is kaptak pénz vissza térítést ,valakinek meg jött a küldemény de hiányos vagy hibás volt a termék ,nem ajánlom hogy innen rendelj ,lehet hogy ez olcsóbb de olyan is ,inkább gyűjts még egy kicsit és máshonnan szerezd be .
2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk 3djake.hu ?
2021. márc. 11. 23:28
 6/7 anonim válasza:
Esetlek az de inkább Amazon, Árú kereső , alza, ebay.
2021. márc. 12. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nagyon sok mindent rendeltem külföldről,többek közt úgy is,hogy nem is tudtam róla,mert magyar oldalon rendeltem,de a visszaigazoló e mail már lengyel,szlovák,stb címről jött,ahogyan a termék is. Soha,semmi gondom nem volt,pedig volt köztük olyan termék is,ami 600 ezer ft ba került. (a boltokban nálunk az 750 ezerbe) Ezért vásárolunk ilyen helyen. Számla,garancia,minden ugyanúgy jár hozzá.
2021. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!