Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Shein mennyire megbízható...

A Shein mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Kérlek olyan válaszoljon ,aki rendelt is már onnan , nagyon fontos!!! :)


Köszönöm előre is !!!



2021. márc. 15. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Gagyi minőségű ruhák, kb. egy fokkal rosszabb,mint a H&M.

Vámot kell fizetni,ami 10 ezer forint körül lehet.

2021. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hmmm, vamrol nem is olvastam az oldalon!!
2021. márc. 16. 09:35
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem írják,de megnézel pár Shein-al kapcsolatos kérdést itt gyk-n,le írták sokan,mivel külföldről jön,ezért elég szép vámot ráraknak.
2021. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺️
2021. márc. 17. 06:25
 5/9 anonim válasza:
85%

Szia! Tegnap érkezett meg egy Shein-os csomagom és már korábban is rendeltem, úgyhpgy tapasztalatból mondhatom, hogy nem csak hogy megbízható de meg is éri.

Vám nincs, nem értem ezt a hozzászólást. Szállítási díj van, 4,5 euro, ami ha úgy vesszük, hogy Kínából jön nagyon jónak számít. Ez egyébként ingyenes, egy bizonyos összeg felett, azt hiszem most 29 euro felett ingyenes.

A ruhák olcsóak, nagyon. Nyilván ne várja senki, hogy ugyan olyan legyen, mint a hatszor annyiba kerülő ruha. De nem irritálja a bőrt az anyaga, nem esik szét rajtad és olyan mint a képen.

Érdemes megnézni a visszajelzés képeket, ott látod pontosabban, hoy milyen a valóságban, illetve lemérni, hogy a méret biztosan jó legyen. A fehér daraboknál figyelj csak arra, hogy lehet átlátszó lesz egy picit

Ár-érték arányban az egyik legjobb hely!

2021. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :) Igen én sem értettem ezt a vámos dolgot, senki sem írta eddig hogy lenne rajta vám ..
2021. márc. 17. 15:21
 7/9 anonim válasza:
21%
Van egy amerikai oldala, aminél nyilván van vám. Viszont ha az európai oldalára mész: eur.shein.com akkor nincs vám!
2021. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vám, ma jött meg a csomagom. Kiszállítás is ingyenes volt. Ha 29 euro fölött rendelsz akkor az. Megbízható, nekem minden benne volt, amit rendeltem, a minőséggel sincs baj, pont olyan mint mondjuk a h and m.
2021. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rájuk akaszkodott egy csaló cég, lehalásszák a megrendelők adatait és smsben szólítanak fel 2Euro vám megfizetésére, különben visszaküldik a csomagot. Mindezt egy magyar futárszolgálat nevében. Ha az IPS oldalára kerestek az első figyelmeztető üzenet, hogy soha semmilyen körülmények között nem kérnek vámfizetést, a nevükben érkezett, erre irányuló kéréseket tekintsék tárgytalannak. Alapvetően lehet hogy a shein megbízható, csak a hozzájuk társuló adathalász nem az. Mindenesetre aki onnan rendel, ne küldjön pénzt külföldi számról kapott sms utasításai alapján.
2022. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!