Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikeres manifesztálás?

Sikeres manifesztálás?

Figyelt kérdés

Maga a sztori elég bonyolult

9 hónapja találkoztam egy fiúval nagyon oda vagyok érte a mai napig

Kihasznált de én még mindig szeretem

Be akarom manifesztálni hogy rám írjon

Múltkor írtam neki egy félre értés miatt és be követett

Vissza is követtem

369 módszert alkalmazok meg néha a suttogósat

Nem érzem hatásosnak

Tudtok esetleg valamit amivel nyomatékosítani lehet?



2021. márc. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Azért nincs hatása, mert nem létezik ilyesmi. Csak az akció vált ki reakciót. Nem azért követtek be, mert te elsuttogtál valami varázsigét, hanem mert az akciód (ráírtál) váltotta ki a reakciót (látta hogy írtál, ezért bekövetett).

Csak akkor fog bármi történni, ha te teszel érte, aktívan, és a másik fél által érzékelhető módon. Semmilyen más esetben semmi nem fog történni. Eljárhatod a törzsi táncot, meg varázsitalt is főzhetsz magadnak, azzal csak magadat áltatod amíg rá nem jössz arra, hogy ez mind ostobaság és átverés, amivel hiszékeny embereket lehet pénzzel lehúzni (jósok, mágusok, médiumok és egyéb kuruzslók által).

2021. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
mi a fene?? komolyan van aki lepontozta az előző válaszolót??:D elég volt az inernetből mára
2021. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

loll igaza van a 2esnek: miert van lepontozva az elso?

egyebkent oszinten en meg sose probaltam ki a manifesztalast es 50-50 erzesem van errol, hogy egyaltalan csinal e valamit. Lattam sok ilyen videokat amiknek a neve ,subliminals' vagy mi az isten.hogy allitolag hallgatod a videot es akkor allitolag csinal valamit...egy probat meger, hisz egyszer elunk:D esetleg azt tudom ajanlani hogy keress ra yt-n hogy: why is manifestation not working, vagy why is loa (law of attraction) not working.

2021. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!