Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bántják egymást a nők?

Miért bántják egymást a nők?

Figyelt kérdés

Sokszor látom a közösségi médiában a kommentekben ezt a fajta a megnyilvánulást. Amikor lejön egy cikk egy olyan híresebb akár magyar akár külföldi nőről (vagy nem éppen híres, csak azt teszi ugyanúgy ami jól esik neki) aki megosztó, beválalósabb képeket is kirak magáról (persze most ízléses képekről beszélek) akkor egyből megy a savazás, hogy ez nem is nő és k**va és stb. Komolyan nőktől olyan szexista undorító kommentek jönnek (amikből sokszor tényleg csak az irigységet szűrőn le). Ha a bizonyos nő még anya is vagy feleség, akkor meg aztán pláne olyanokat kap hogy meg sem érdemli hogy feleségnek nevezzék vagy egyáltalán anyának.

Külföldi emberektől ilyen fajta erős gyűlöletet nem látok, nálunk viszont saját nőtársaikkal úgy tudnak beszélni, hogy csak nézek. Azért a nőket emelem ki, mert egy-egy férfi kommentje inkább csak tahó, de nőként azt hittem több tiszteletet tud mutatni a saját nőtársa iránt. Inkább egymást húzzák le és bántják.



2021. márc. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Alapvető női tulajdonság, hogy a másik nőt konkurrensnek tekintik.

Főleg akkor, ha náluk jobb valamiben.

2021. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok mégsem érzem ezt. Nincs erre való késztetésem, mégha alapvetően nem is szimpatikus nekem valaki se viselkedek így. Vannak barátnőim akik ugyanúgy gondolkodnak mint én, viszont sokkal több olyan nőt látok, aki nem ilyen. Ha alapvető női tulajdonság lenne, mindenkiben benne kéne lenni vagy én nem tudom.
2021. márc. 21. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk úgy, hogy eléggé alapvető.

Azért ilyen, mert a férfiak is hajlamosak elkószálni, és ezt kompenzálja a nő azzal, hogy elmarja a nála jobb nőket a férfi közeléből.

Manapság az egyenjogúság kicsit felkavarja a dolgokat, ezért változhatnak.

2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden ember bánt egy másikat.

Én még nem láttam olyan embert, aki ne bántott volna mást.

2021. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ez sajnos tényleg általános a nők között.

Ha összecsuksz egy nagy csoport férfit, akkor ők többnyire jól elvannak.

Ha egy nagy tömeg nőt csuksz össze, akkor gyilkolják egymást! Vagy legalábbis mindennapos a súrlódás.

2021. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a természetes náluk. Mindegyiknél be van ez építve
2021. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!