Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit ütött már el majdnem...

Kit ütött már el majdnem kocsi valaha? Hogy volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 12:20
 1/6 anonim válasza:
0%

8. De én döntöm el, ha engem kérdez meg...

9. Hát szerintem 14 éves lánynak mèg nem kéne

2021. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár éve egyszer kicsapta egy autós alólam a kerékpárt. Én tekertem egyenesen, ő pedig hirtelen befordult, nem is számítottam rá. Szerencsére nem engem trafált el, csak a hátsó kereket, de persze így is felborított biciklistől.

Annyira váratlanul ért a dolog, hogy mire felocsúdtam, már bele is taposott a gázba és elhajtott. Még a rendszámát sem sikerült időben leolvasnom.

Szóval végül is nem lett semmi komolyabb belőle, én is csak kicsit lehorzsoltam a tenyerem meg a térdem, de azóta mindig jobban figyelek ha épp biciklivel tekerek valahova. Hiába megyek én szabályosan és van nekem elsőbbségem, ha más tojik erre, és nagyobb járművel van...

2021. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mentem a zebrán, toltam a biciklimet, erre egy százhússzal (kisvárosban) száguldozó barom megtalált. Persze lefékezett 30-40-re az a pár méter alatt, de így is repültem vagy 2-3 métert. Az a legszomorúbb hogy azonnal tovább is hajtott, meg se várta hogy felkelek.


Az volt a szerencsém hogy a bicikli felfogta az ütést illetve az volt a balszerencséje hogy a bicikli vázába beszorult a rendszámtáblája :D

2021. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mentem át a zebrán. Aki megállt nekem,abba mentek bele vagy 100 al és elsodort mindkét kocsi igazából. Az volt a mázli, hogy benyomta a féket az álló autó
2021. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bringával kanyarodtam jobbra,az autó szemből balra. Szűk volt az utca a parkoló autók miatt (ma már egyirányú),középen jött. Én meg óvatlan voltam.Szemből bele. Kanyar volt, lassan mentünk. Egy 3 napig fájdogáló derékkal és könyökkel megúsztam, neki a lökhárítója horpadt kissé. Szerencsések voltunk,nagy baj nem lett.

Telefonszámot cseréltünk. Korrekt volt, másnap hívott hogy oké vagyok e! A lökhárítóra csak legyintet.

Ez az én kis sztorim.

2021. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mentem át a zebrán. Az autó meg bekanyarodott arra az utcára, ami amúgy egyirányú, és behajtani tilos táblája volt az autósnak. Mivel arról nem is jöhetett volna be autó nem is számítottam rá. Félig rajta voltam a zebrán mikor elment előttem. Itt kifejezetten ő volt a hibás.
2021. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!