Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek volt a leginkább...

Melyek volt a leginkább alulértékelt animék amiket valaha láttatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Popotan.

Kezdetben bugyuta gyermekmesének tűnik, de a végére kiderül, hogy mélyebb dolgokról szól mint elsőre gondoltam.

2020. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mahou Senshou
2020. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D-Mano ***** válasza:
100%

2-es,

ja annak az animének az egyetlen bűne, hogy befejezetlen. Habár én egész kedveltem, nem tartom kiváló animének, de ahhoz képest, amilyen, valóban alulértékelt szegény. Sosem hittem volna, hogy megemlíti bárki is ezt az animét.


Én a magam részéről viszont a GLASS NO KAMEN (2005)-öt említeném. Egyszerűen nem bírtam leállni vele, és napokig "depis" voltam, amikor befejeztem. Egyszerűen nem értem, hogy miért nem találkozom vele anime ajánlások alkalmával (sőt, a legjobb shoujo animék közt sem), én is csak teljes véletlen bukkantam rá...

Óriási anime, aki eddig nem ismerte volna, és érdeklik a shoujo és josei határán egyensúlyozó animék, akkor mindenképpen nézze meg!

2020. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a school days-t mondanám. Sokan nem szeretik, mert nem úgy alakul a story, ahogy ők szeretnék, de szerintem elég realisztikusan mutatja be azt, amit szeretne.
2020. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Boogiepop Phantom

Boogiepop wa Warawanai (2019)

Aoi Bungaku

Jinrui wa Suitai Shimashita


És az Umineko no naku koro ni. A legtöbben divatból mondják rá, hogy rossz, mert pár ember játszott a VN-el, és azok ezt mondták. Én nem játszottam vele, de ami hibának feltűnt az az, hogy olyan összetett a történet, hogy képtelenség 26 részbe tömöríteni, emiatt kusza volt. De még így is kiváló alkotás. Sokan persze csak a felszínt látják, és nem érzékelik mennyi Bibliai-párhuzam van benne. Meg maga az alapkoncepció is az "igazság" jelentésével foglalkozik.

2020. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a naruto. A világon senki nem nézi és mindenki utáljapedig tök jó
2020. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!