Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi automata óráknál normális...

Régi automata óráknál normális a rotor “csörgése”?

Figyelt kérdés
Van egy 45 éves automata seikom és mozgatásnál azért szépen csörög a “rotor??”. Nem tudom igazából, hogy ez normális-e, vagy hogy ilyen mértékben normális, de az enyémnél elég rendesen hallatszódik ahogy mozog. Vagy mi csöröghet még egy automata óránal?

2021. márc. 22. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el a Seiko szervizbe, szerintem kiszáradt, öreg olaj van benne. Így jobban kopik. Szét kell szerelni, ki kell tisztítani és kapnia kell új olajat. Szerintem. Ha amúgy ránézésre működik, akkor valószínűleg ez lehet az oka.
2021. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak hangosabb szerkezetek, de ha egyértelműen beleér a hátlapba akkor biztos hogy fellazult.
2021. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!