Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha hidegen rángat a...

Gyuri1945 kérdése:

Normális, ha hidegen rángat a Dualogic váltó Fiat 500-ban?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, szar olasz. Csak a német, meg egyebek. Motorindítás után, mikor elindulok az autóval, rendkívül rángat. Amint bemelegszik a motor és a váltó, ez nem tapasztalható. Szerintetek ez normális? Valakinek van benne tapasztalata?

2020. nov. 10. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

"Tudom, tudom, szar olasz. Csak a német, meg egyebek."


Tök cuki olasz prémium mini. Akinek ez a stílusa, miért venne németet?


"Szerintetek ez normális?"


Hidegen rángat bármi, az nem normális.


"Valakinek van benne tapasztalata?"


Neten vannak cikkek róla. Hát azok alapján lehet, hogy normális :D Winkler már 2008-ban nem rajongott érte.



Örökölted, vagy nem olvastál utána ennek?

2020. nov. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amiről te beszélsz, az a váltás közbeni bólogatás. Én a hideg indítás utáni elindulásról beszélek. Próbáltam minden nyelven beírni a keresőbe, ahogy tudtam, mert erről konkrétan egy fórum se ír. Annak ellenére, hogy mennyi rohangál belőlük az utakon, azok nagy része természetesen manuális váltós és gazdája nem töpreng ilyeneken, hogy miért rossz valami, ha az a valami rossz.
2020. nov. 12. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!