Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Nagyon rajongok...

Ez normális? Nagyon rajongok a fegyverekért, többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, aki nagyon szereti a fegyvereket, de tényleg mindegy, hogy revolver, hogy félautómata, hogy autómata, hogy szúró/vágó, vagy hogy zúzó én szeretem, ez normális?

2018. ápr. 8. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen pl. a tankokért vagyok oda, ha találomra mondasz egyet tuti tudnám hogy melyik az. Osztálytársam pedig megszállt, mármár szektás anime fan, neki is teljesen mindegy, hogy mi az, amit néz, csak japán legyen, és a szereplők mindegyike idegesítően magas hanggal bírjon. Szerintem teljesen normális, az én fejemben meg se fordulna, hogy nem vagyok 100-as.
2018. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!