Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy sima spirált a...

Vettem egy sima spirált a Tescoba 99 ft-ért. Hogyan díszíthetném fel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre vagyok kíváncsi, hogy matrica, szép képek, ilyesmi... Ha valakinek lenne még ötlete annnak örülnék :)

Ja és ne legyetek már olyan poénosak, h leírjátok: matrikca, szép képek ilyenek... xD

15 L


2010. aug. 19. 21:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
húú köszi uccsó:P
2010. aug. 19. 23:25
 12/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:08 <--

nem ilyen szerelmes idézetekre gondoltam,hanem viccesekre,amik pl. kitűzőkön vannak

amúgy meg te ne bíráld a kreativitásom,mert nem látom,h te bizonyítottad volna a tiédet-_-"

2010. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

én mindig rajzolok a füzeteimre.

vagy csak simán rakok rá borítót.xD

de ha nem akkor én esetleg masnit ragasztanék rá úgy hogy egy szalagból kötsz egy masnit és a közepénél valami erős ragasztóval oda ragasztod.

vagy ha tudsz varrni, a kartonon könnyen átmegy a tű és egy feltűnő színű cérnával varrhatsz bele x varrással. egyedi lesz.

és esetleg a varrást is befejezheted a füzet elején és masnit kötnél rá.

úgy nézne ki mint egy fűző.

ez is jó ötlet.xD

csinálj bele két függőleges vonalban lyukakat és fűzz bele cipőfűzőt vagy szalagot.:D

2010. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
utolsó: hú, köszi ez ötletes!
2010. szept. 2. 17:16
 15/16 anonim ***** válasza:

szia :)

ha az osztálytársaidat utálod,akkor a barátnőiddel(havannak másik suliból)irattasd alá :)

2010. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy szép díszítés.. Próbálkozz üvegfestékkel, és egy kis vízfestékkel.. Virág vagy zsiráf ( állat ) motívumokkal.. :)

2010. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!