Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szokta ilyen szarul...

Más is szokta ilyen szarul érezni magát ha ilyesmit lát és belegondol a saját életébe?

Figyelt kérdés
Most néztem e neten egy élő közvetítést egy pár akik utazgatnak a világban adományokból élnek meg azt mondják befektetésekből,megtakarításból,meg csak úgy a jelennek élnek a jövőn nem is gondolkodnak csak a pillanatnak élnek a mának.Igaz sokan nem bírnák ezt az életet mondják mert mindent be kell szerezniük nincs meg előre xy nappal másnak macera ők elvannak.Őszintén mondom egyik felem irígy a másik meg szarik az egészre,mert amúgy szar az életem ezen félről irigy vagyok meg mikor belegondolok,hogy az életem majd szarban húgyban telik majd ,munka,szar fizetés meg ilyesmik ék meg ugye megélik a pillanatot ami ugye az emberi élet lényege állítólag.És ugye sok ember nem teszi vagy nem meri megtenni,mint ahogy ők is mondják,hogy sokan csak dolgoznak és kb ennyi elmegy az életük és meg sem élték az életüket csak meghalnak a végén.

2021. márc. 27. 21:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9/


Igen lehetséges mert a komfortzónám eléggé visszatart mindentől meg félelmek,gondolatok,hiedelmek,stb...

Szerintem már egy fél éve járok,felénk nem sok pszichológus van szóval nem nagy a választék.

2021. márc. 28. 20:24
 12/19 A kérdező kommentje:

10/


Én is elgondolkodom sokszor dolgokon aztán megvilágosodok látom,hogy másnak is van,hogy szar az élete meg másnak se minden jó vagy rosszabb is.De másnap mindig minden újra indul és megint szarul vagyok.

2021. márc. 28. 20:48
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy eredményre az vezet, ha tartósan és következetesen viszed az ésszerű megoldásodat, szépen lépésenként, és itt mindegy is, milyen messze a végcél.
2021. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13/


Egyenlőre ez nem megy.

2021. márc. 29. 01:06
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13-as válaszolót azzal egészíteném ki, hogy ezek a lépések nagyon kicsik is lehetnek, amiket ha megünnepelsz, akkor szép lassan felépítik az önbizalmad. Ehhez nem kell nagy komfort zóna kilépés rögtön.
2021. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez a "kettő percig takarítgatok" piszkos nagy minőségi ugrást bír hozni.
2021. márc. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

16


Sokszor elkezdeni a legnehezebb a dolgokat, tovabba tobbnyire demotivalo, ha nincs egy nagy feladat vagy cel aprobb, elerheto merfoldkovekre bontva. Banalisan hangzik a megfogalmazasod, azonban tokeletes a peldad, meg ha inkabb cinikus is volt :) 2 perc "takaritgatas" kepes megadni egy momentumot, egy loketet a tovabbi feladatokhoz.

2021. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem volt cinikus, tényleg ennyi az egész, nevetséges, nem?
2021. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincsen annal sablonosabb, aki a 3.hullam idejen sz*ril a vilagra, es a kis hasikajat sutteti hitelbol Mexikoban.
2021. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!