Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szokta ilyen szarul...

Más is szokta ilyen szarul érezni magát ha ilyesmit lát és belegondol a saját életébe?

Figyelt kérdés
Most néztem e neten egy élő közvetítést egy pár akik utazgatnak a világban adományokból élnek meg azt mondják befektetésekből,megtakarításból,meg csak úgy a jelennek élnek a jövőn nem is gondolkodnak csak a pillanatnak élnek a mának.Igaz sokan nem bírnák ezt az életet mondják mert mindent be kell szerezniük nincs meg előre xy nappal másnak macera ők elvannak.Őszintén mondom egyik felem irígy a másik meg szarik az egészre,mert amúgy szar az életem ezen félről irigy vagyok meg mikor belegondolok,hogy az életem majd szarban húgyban telik majd ,munka,szar fizetés meg ilyesmik ék meg ugye megélik a pillanatot ami ugye az emberi élet lényege állítólag.És ugye sok ember nem teszi vagy nem meri megtenni,mint ahogy ők is mondják,hogy sokan csak dolgoznak és kb ennyi elmegy az életük és meg sem élték az életüket csak meghalnak a végén.

2021. márc. 27. 21:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Ha taknál vesszőket és pontokat....ARGH!😤

Namindegy😳

2021. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
*raknál
2021. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1/


Kétségbeesésemben és magamba zuhanva írtam le bocs :(

2021. márc. 28. 00:39
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem törvényszerű a szar fizetés, szar élet. Ha viszont a fejedben törvényszerű a világképed része, akkor tudat alatt tenni fogsz érte, hogy megvalósuljon. Senki nem akar önellentmondásba keveredni saját magával.

Ez pont olyan, mint amikor valakinek az a világképe, hogy minden férfi/nő szemét. Aztán mégis mindig olyat választ, ami megfelel ennek a képnek. Mondhatja is, hogy milyen "igazam" van.

Ha szar a fizetésed, akkor gondolkodja azon, hogyan tudsz többet keresni. Nézd meg azokat, akik jól keresnek. Ők mit csináltak másképp? (Ne hülye kifogásokat gyárts!) Hanem tényleg mit csináltak másképp? Neked min kell változtatni? Csinálj tervet és kövesd, ha kell változtass a terveden. Évek mire lesz eredménye, bár kis eredmények már gyorsan lehetnek. Vagy hagysz mindent ugyanúgy, de akkor meg fogadd el a helyzeted, ne panaszkodj!

2021. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit úgy hangzik a lefestett jövőképed, mintha kőbe lenne vésve és már beletörődtél volna. Azon kellene dolgozni, hogy észrevedd, hogy nagyobb kontroll van a kezedben. Azt, hogy igenis tehetsz a szar fizetés ellen is, illetve rakhatsz energiát abba is, hogy világutazó legyél. Ez akármennyire is könnyűnek tűnhet fejben, én azt tanácsolnám érdemes segítséget kérni pszichológustól.

A most megélésében pedig az a szép, hogy az nem csak akkor tesz boldoggá, ha az álom körülmények adottak! :) Eckhart Tolle munkásságának érdemes ez ügyben utánanézni.

2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném az álompárocskádat is kamerán kívül.
2021. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5/


Igen sokszor úgy érzem a lelkem már beletörődött a sorsába.Nagyon sokat gondolkodtam negatívan így ez ivódott belém és már csak néha néha van olyan pozitív érzésem olyankor azt érzem,hogy még nincs vége még van esélyem meg álmodozok de ezek nem tartanak sokáig.Leginkább a negativitás van belém ivódva és úgy érzem nincs kiút és igen ahogy mondod kb mintha 95%-ig már eldőlt volna,hogy csak ez lehet a jövőm.Egyébként ez olyan mint a szar munkahely van aki simán kilép és mer változtatni én biztos ott rohadnék meg mert félnék ha kilépjek nem lesz pénzem vagy ilyesmi.Rengeteg év elment semmire az életemből sajnos :( Amúgy az a fura szerintem nem akarok világutazó lenni csak az ad szar érzést mikor valamit látok,hogy másik mit csinálnak és ugye nekem nulla az életem és szerintem ez lehet,nem is mernék egyedül utazgatni na meg nem is laknék utazgatás közben ahogy ők meg a sok más macera.Járok pszichológushoz de csak rövid ideig érzek pozitív dolgokat.

2021. márc. 28. 17:44
 8/19 A kérdező kommentje:

6/


Úgy érted mi van a látszat mögött?így ahogy elnéztem meg mondták ők magasabb tudaton vannak élik az életet a jelent meditálnak meg örömmel tölti el őket minden,jó és boldog a kapcsolatuk szeretik egymást mert máshogy nem megy a dolog meg fejlődnek meg stb...

Mondjuk én valójában nem tudnám úgy elképzelni az életemet ahogy most ők élik bár tegnap sorolták milyen jó nekik nem kell adót fizetni,nem kell várni a kis fizetésre mert nincs,szabadok nincsenek számlák.De én úgy gondolom a teljes szabadság pénzmentes mikor teljesen kivonulnak a társadalomból de ők mégsem szabadok igazán mert mondták,hogy van pár befektetésük igaz állítólag nem több ezer euró hanem van bitcoint azt hiszem ezt mondták meg kis félre tett pénz még amikor dolgoztak meg revolutionon keresztül a nézőik küldik nekik a pénzt,hogy támogassák őket,meg ha valahol vannak gyümölcsöt szednek meg ilyesmi.Amúgy biztos,hogy csak egyféle módon élheti meg az ember a "szabadnak" vélt életet?

2021. márc. 28. 17:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor valószínűleg ez a világutazó pár csak egy szimbólum, ami szembesít azzal, hogy ellenben velük, Te nem mersz jelenleg átlépni a korlátaidon. Főleg ha már ez sok ideje így megy, akkor nehéz felépíteni újra, de lehetséges! Hadd kérdezzem meg, mióta jársz pszichológushoz? Akár évekbe telik, mire szemmel látható változást lehet érzékelni. Ha pedig régóta, akkor elgondolkodnék, hogy valóban jó szakemberhez jársz-e.
2021. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért tegyük hozzá, hogy akad elég sok példa arra is, hogy egyetlen mondat annyira átrendezi az ember szemléletét, hogy pár hét után, mire ugye kb elsorvadnak a régi megoldóreflexei, annyira elkezdi tolni a szekerét, hogy meg nem mondanád, honnan jön, hol volt nemrég.
2021. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!