Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha különleges műveletisekhez...

Ha különleges műveletisekhez akarok menni, melyik egységhez érdemes menni tapasztalatszerzés gyanánt?

Figyelt kérdés

Idén már közel álltam a pitbullra való jelentkezéshez, amikor észrevettem hogy már a honvédségben kell legyek ahhoz hogy leadhassam a jelentkezést.


Ezzel nincs is bajom, azonban a következő pitbullig való várakozási időt nem akarom haszontalanul tölteni és a lehető leghasznosabb tudást, képzést, tapasztalatot szeretnék magamaménak tudni.


Ehhez melyik egységet ajánljátok, illetve miért?


Eddig az mh. 25 lövészdandárral és a Bornemissza felderítőkkel szemezgettem azonban egyikről sem találtam túl sok infót.


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 28. 20:42
 1/3 anonim válasza:
Elvileg mindegy melyik alegységtől mész, mivel az alapkiképzés mindenhol ugyan az és a pitbullon nem nézik honnan jöttél. Bár tény hogy a lövészeket jobban felkészítik. Attól függ hol laksz, én a tatai vagy a hódmezővásárhelyi lövész dandárokat ajánlom. Vagy nem tudom hány éves vagy, mert akkor a helyedben jelentkeznék az altisztire
2021. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

24. BGFE-hez menj

Ezek kemény fiúk. Nézz utána.

2021. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
34 vagy 88. Szolnok (2es dandár).
2021. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!