Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a baba arc? Bárki...

Mi ez a baba arc? Bárki látott már ilyet? Felismeri? Tudja mit jelent? Ha láttátok akkor hol láttátok?

Figyelt kérdés
Ma sétálgattam Szegeden, és észrevettem kiragasztva egy ilyen babaarcot (kép: [link] Miután jobban megfigyeltem a várost, rájöttem hogy mindenütt ott van. Nagyon sok helyre ki van ragasztva. A különlegessége hogy nem találtam két ugyanolyan színűt. Találtam fehéret, zöldet, kéket, a képen látható pirosat, és barnássárgát is, de egyik sem volt ugyanolyan színű mint a másik. Valaki esetleg tudja mi ez? Felismeri? Mit tudtok róla? Ha Szegeden láttátok akkor Szegednek pontosan melyik részén van amit Ti láttatok? (A Gogol utcai fehér matricának Én is tudom a helyét, a többire nem emlékszem). Ha Szegeden kívül találkoztatok vele akkor milyen városban láttátok még? A Google képkereső még csak hasonlót sem talált.

2021. ápr. 1. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Update: Itt a link, a kérdésben valamiért beleszámította a zárójelet is a rendszer ezért nem működik: [link]
2021. ápr. 1. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Vandalizmus. Valami kretén a haverjaival teleokádta ezekkel a várost. Ettől még nem lesz jelentése...
2021. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy szegedi graffitis, itt írtak róla cikket: [link]
2021. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!