Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki úgy posztol magáról...

Ha valaki úgy posztol magáról facebook képeket, hogy az arcát mindig kitakarja, annak az illetőnek valami ügyei lehetnek, hogy nem meri a saját arcát felválalni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy tisztában van vele, hogy csúnya mint a bűn és jobb mindenkinek ha nem látják az arcát
2021. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem feltétlen.

Bátyám egy szívtipró,mégis sokszor kitakarja az arcát a képeiről.

2021. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek egy kicsit nem lesz szánalmas az illető bizonyos embereknek, hogy akár ronda pofája van valakinek, még akkor is van olyan gerinces és felválalja még az arcát is és akinek tetszik, vagy szimpatikus az illető, az úgyis kedvelni fogja az illetőt, akinek meg nem szimpatikus az úgyse fog kérni belőle se így, se úgy.
2021. ápr. 11. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nincs ennyi önbizalma,nem tudja felválalni.

Egyátalán nem gondolom hogy ez számalmas lenne.

Ennyi erővel, mindenki szánalmas akinek nem tükrözi a profilképe az arcát.

Pl.: autó, karakter, logó.

2021. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha csak 1 profilképe olyan, amin nem mutatja az arcát, az megint más, de hogy ha tucatnyi profilképe olyan, úgy értettem, hogy egy kicsit szánalmas az illető.
2021. ápr. 11. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi ezzel a probléma?

Ki akarod verni valakire, de nem látod az arcát, vagy mi a lópikula?

Egy csomó olyan ismerősöm van, akinek mindig más anime karakter a profilja, és?

Attól még lehetnek jófejek, nem kell őket szánalmasnak nyílvánítani.

Csak nem rakják ki az arcukat.

Lehetséges, hogy félnek hátha ellenük forditják, vagy kinevetik, de van olyan is, aki le se szarja hogy legyen kint kép.

2021. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy barátom takarja ki az arcát és úgy jelölget ismeretleneket facebookon és azon van meglepődve, hogy nem igazolják vissza a jelölését. Én meg mondtam, hogy figyelj, nem elég, hogy nem ismernek téged, azt se tudják ki vagy, de még amellé az arcodat sem lehet látni és így mondtam a barátomnak, hogy 1 azt se tudják, hogy te ki vagy, 2 meg még amellé szánalmasnak is mutatod nekik magadat.
2021. ápr. 11. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen.

Ezzel ez utolsó pár mondattal elérted hogy azonosuljak.

De lehagytad az alját, azért nem értettem egyet veled.

Miért csinálhatja ezt?

2021. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És nyilván mivel a barátom, ezért vagyok olyan rendes vele, hogy akár még a saját f@szságától is megvédem.


Mert most komolyan egy olyan embert, akit nem elég, hogy nem ismernek, de még az arcát sem lehet látni, úgy annál inkább nem fogják a jelölését visszaigazolni.

2021. ápr. 11. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben egyet kell értenem sajnos.
2021. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!