Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondana legalább egy...

Valaki mondana legalább egy okot miért és minek érdemes élni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 15:19
 1/8 2*Sü ***** válasza:
100%
Pl. hogy adott idő után kiderüljön számodra, hogy miért is volt értelme mégiscsak élni.
2021. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy élvezzül
2021. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*k
2021. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gyerekem
2021. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik, ugyanerről szóló kérdésnél egy válaszolót idézve (nem én írtam): azért érdemes élni, amiért halni.
2021. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nincs értelme. Ha gazdag lennék már más lenne. De így egyenlőre szar. Még hogy a pénz nem boldogít...
2021. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azért érmes élni, hogy iskolai végzettségem folytán tudok valami maradandót hagyni az embereknek, aminek mindenki hasznát veszi.

Érdemes élni magáért az életért, a családomért, gyermekeimért, látni a boldogulásukat az életben, a kedves unokákért, a barátokért, akikkel kölcsönösen örülünk ha találkozunk és megiszunk egy feketét, egy pohár bort, sört.

Érdemes élni a természet szépségeiért, ezek csodálatáért, a hegyekért, a rónáért, az erdőkért, a vízesésekért, a tavakért, a virágok szépségéért, a madárdalért.

Soroljam még? Volna mit.

2021. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. ápr. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!