Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gerincferdules javitasa fuzo...

Gerincferdules javitasa fuzo nelkul?

Figyelt kérdés

sziasztok mar vagy 3 eve van fuzom, de nem nagyon szeretem es eleg nehez nekem hozza szokni. es gyogytornazni is probalok mindennap de nem olyan konnyu.

nem tudom pontosan hany fokos de elegge sok es nagyon csunya is. nem tudtok valami beavatkozast ami nem a mutet, es nem kell hozza se a fuzo se a gyogytorna? vagy ilyen letezik magyarorszagon vagy ugy barhol? 😂es esetleg akinek volt mutetje az kerlek nyugtasson meg hogy nem olyan nagyon rossz es az nem igaz hogy utana nem lehet cipelni semmit sem.



2021. ápr. 19. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A fűzőt azért írják, mert a sima gyógytorna már kevés a görbületnek. Nagyon fontos, hogy a korzettet valóban hozzáértő szakember készítse, különben semmit sem ér. + Minél több Schroth torna, ez nagyon látványos javulást tud eredményezni.
2021. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!