Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltörték a steam fiókomat?...

Feltörték a steam fiókomat? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Az email cím és a telefonszám is megeltt változtatva ami a fiókhoz volt csatolva. Szóval eléggé beszoptam. A mai nap küldtem el a "kérést" a steam support. Valakinek van valami tippje? Esetleg, hogy mennyi az esélye, hogy mennyi az esélye, hogy ilyen szar helyzetben vissza tudják adni a fiókom. Vagy igazából bármilyen tipp ami hasznomra válhat. Elég szarul érzem magam. Szóval minden segítséget megköszönök.

2021. ápr. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha időben írsz van esélyed visszakapni. Látszik, hogy sokáig a te IP címedről és készülékedről léptek be és nem random külföldi helyekről.
2021. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy a régi számodat állítsák vissza és új jelszót. És mindenhol cserélj passwordot. E-mailnél meg mindig egyedi legyen. Azt máshol ne használd soha.
2021. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vissza kaptam a fiókom. De az értékesebb tárgyaim elvesztek, ott vannak a csere ajánlatok között. Valahogy vissza tudom őket szerezni? A support azt írja hogy nem tudnak mit tenni. Nem lehet valahogy meghackelni vagy valami?
2021. ápr. 21. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá.

[link]


Visszakérni nem tudod?

2021. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is láttam itt írják azt hogy ez az én felelőségem. De őszintén nem nagyon törődök vele nem volt nagy összeg inkább eszmei értéke volt. Ha azért a néhány skinért megérte feltörni a fiókomat akkor b*szódjanak meg de egészségükre.
2021. ápr. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!