Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fedex csomagról azt írták...

Fedex csomagról azt írták smsben, hogy legkésőbb 27-ig kézbesítik. Szerintetek a mostani helyzet miatt késik?

Figyelt kérdés

Drága csomagról van szó, szóval biztos vagyok benne, hogy vámkezelés alá esik, de ezek szerint még oda sem érkezett meg. Nincs tapasztalatom, így nem tudom, hogy mennyi idő alatt küldenek onnan értesítést, hogy átvehetem a díjak rendezése ellenében. Úgyhogy ez az egyik gondolatom, a másik, hogy a jelen helyzet miatt nem érkezett még meg. Amúgy 23-án kaptam sms-t hogy legkésőbb 27-ig kézbesítve lesz a csomag. Azóta több SMS-t nem kaptam.


Egyébként nem aggodalmaskodom, csak furcsálltam, hogy megadtak egy konkrét dátumot napokkal ezelőtt. :D



2021. ápr. 28. 10:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy kínai termék, és 19-én rendeltem, úgyhogy kicsit irreális is, hogy 27-re ideért volna. Ázsiából jövő csomagokra mindig 2-3 hetet vártam eddig.
2021. ápr. 28. 11:00
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgyhogy az a kérdés, hogy honnan tudta a Fedex hogy 27-re meg kéne érkezzen? :D
2021. ápr. 28. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy 28-a van?
2021. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem, mert nem jött meg a csomagom tegnap.
2021. ápr. 28. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
27 nem csak a celorszag? Vamkezeles van h 3 hetbe is beletelik
2021. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infot! Ezt nem tudtam. Sajnos semmi bővebb infot nem kaptam tőlük, csak az sms-t hogy kézbesítik. Én sem gondolom, hogy egy 19-én rendelt csomagnak 27-én reális lett volna megérkeznie. Ha meglesz a csomag, akkor írok, hátha segít valakinek a várakozási idő felmérésében. :D
2021. ápr. 28. 12:49
 7/10 A kérdező kommentje:

Mint kiderült (ha érdekel valakit) 27-e a standard tranzit date volt, azaz megérkezett a csomag EU-ba, egészen konkrétan Belgiumba. Most Párizsban van szóval leghamarabb is csak jövő hétre érkezhet meg.


Na ma is tanultam valamit, most már fogom tudni hogy kell kövessem a csomagjaim. :)

2021. ápr. 28. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:
plusz a vameljaras ideje
2021. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy leghamarabb jövő hét, nyilván lehet az később is (a legutóbbi csomagom csak 3 napot csücsült ott).
2021. ápr. 29. 00:23
 10/10 A kérdező kommentje:
A FedEx házhoz szállít, szóval kikerülte a vámeljárást. Így legalább jól jártam a termék árával. :D
2021. ápr. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!