Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már elegem...

Mit csináljak ha már elegem van a diétázásból és az edzésből is?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok már kb 3 éve diétázok és edzek kisebb megszakításokkal (pl nyaralások alatt)

Az elején egy személyre szabott étrendet követtem egy idő után már elkezdtem magamnak számolni a kalóriákat de úgy érzem belefáradtam, meguntam, de nem tudom abbahagyni, mert félek hogy akkor visszahízom azt a 25 kg-ot amit lefogytam, de olyan rossz nézni például családi eseményeken hogy mások azt ehetnek amit csak akarnak anélkül hogy számolgatnák a hülye kalóriákat



2021. máj. 2. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad áll, de az eredményeit is jól sejted. Én nem önszámtamból, hanem bizonyos érzékenység miatta diétázom közel 20 éve. Nekem nem okoz gondot, de nem azt mondom, hogy Neked se okozzon.

Ha őseid (felmenőid) között vannak elhízott személyek, akkor ez genetikai adottság és ha abbahagyod a diétát, biztos, hogy felszedsz pár kilót.

Nem áll fenn olyan eset, hogy pl. 180 cm magas vagy és 65 kiló, de akarod tartani az 57-et? Mert az már egészségtelen fogyókúra.

2021. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek szamolod a kaloriat? Nagyjabol tudod, hogy hol az egeszseges hatar ... ha atleped, azzal sincs baj (egyel nyugodtan a csaladdal) ... csak a csendespiheno utan menj el es fuss le egy maratont :)
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedd el teljesen, de lazíts egy kicsit a szabályaidon
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!