Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok Vatera vagy...

Mit ajánlotok Vatera vagy Jófogás?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár dolgom amit el szeretnék adni, csak nem tudom, hogy hol.

2021. máj. 15. 12:32
 1/4 anonim válasza:
Milyen jellegű dolgok? Egyébként én azt javaslom, hogy rakd fel mindkét oldalra, plusz marketplacera is, mert nagyobb eséllyel kelnek el több platformon
2021. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Harangozó Csaba ***** válasza:
Mint az előző válasz : függ az eladandó dologtól is. Igen, az említett két oldal mellett a Facebook Marketplace ( Piactér, ha magyar a FB ) a 3. legjobb opció ( ingyenes, bár úgy tűnik csak a környező 100 km a hirdetés "határa", ami szerintem baroms@g ). Műszaki dolgokat még a hardverapro.hu-n is meg lehet próbálni, ami bár nem egy nagy oldal, de a látogatói kicsit jobban konyítanak a műszaki jellegű dolgokhoz. Régiségeket még a Galéria Savaria -n is meg lehet próbálni ( itt, mint a Vaterán, aukciót is lehet indítani ). Könyveket esetleg a moly.hu oldalon érdemes megpróbálni, bár manapság már nem kapósak a könyvek :-( A ruhák sem túl kelendőek, a gardrobcsere.hu -t még meg lehet próbálni. Valamint ott vannak a specifikus Facebook csoportok is, ahol mindenféle ( "lakhelyi" ) eladó csoportok vannak, meg általánosak is ( porcelán, stb. )
2021. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom, azt tapasztaltam eddig, hogy a Vaterán megbízhatóbbak a vásárlók. Jófogáson és FB-on sokszor csak foglalnak, aztán ígérgetik a fizetést/utalást, majd eltűnnek. De sok múlik azon is, hogy pontosan mit szeretnél eladni.
2021. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vaterán van jutalék, amit ki kell fizetni.

Ha 30 napon belül nem értékelsz, akkor azt is ki kell fizetni, amit végül nem is adtál el.

2021. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!