Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vállfa akasztó (mándli)...

Vállfa akasztó (mándli) ovális krómozott acél rudat hol lehet méretre vágatni, vagy mivel lehet szépen elvágni házilag?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék, mivel azt látom, hogy ovális vállfa akasztó rudat króm) online is, barkács boltban is minimum 1m-estől árulnak, akkor azt hol, vagy hogyan tudom méretre vágni vagy vágatni? Nekem csak 70 cm kellene.

Obiban láttam kihúzható változatot, 6e-ért, de csak szürke színben, és nem nagyon tetszik a kivitelezés, a króm jön be, meg jó volna, ha egyben lenne, nem akadna a vállfa. Kézi fém fűrésszel szerintem sorjás lenne a vége. Vagy el lehet csiszolni szépen? Még nem vágtam ilyet sosem, azt se tudom, milyen fűrészlap kellene hozzá.

Előre is köszönöm a választ és a segítséget.



#Vállfarúd #Acél fém vágás #Mándlirúd #Ruhaakasztó rúd #Fém vágása házilag #Krómozott acél vágás
2021. márc. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fém fűrész, utáni finom reszelővel a sorját és élt le lehet szedni.

Ha satuba fognád, tekerd körbe papírral, mert nyomot hagy a pofa.

2021. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 köszönöm a választ. Milyen fém fűrészlapot ajánlasz hozzá, hol érdemes beszerezni?
2021. márc. 28. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy. Mindenhol kapsz. Barkács, szerszámboltok stb. Egy vágáshoz nem kell extra.
2021. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kipróbálom, remélem szép lesz.
2021. márc. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!