Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védetségi igazolvány?

Védetségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Lehet úgy okoskodni szerintetek a védőoltással... hogy be vagyok oltva pappiron.. de fizikálisan nem ?


Szerintetek ebbe a doki bele menne vagy nem ?


Mert oltatni nem szeretném magam ... egy olyan méreggel... amitől senki nem tud semmit ! :(


2021. máj. 22. 03:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Orvos látott már? Ez a kormány van hatalmon az USA-ban, Németországban, Franciaországban, Spanyolországban, Olaszországban stb.? Ezeket mind Orbán irányítja?


A lebénulásban annyi igazság sincs, mint abban, hogy Gyurcsány kilövette az emberek szemét, mert az sem igaz.


Minden vakcina vírusok ellen véd. Becsapja a szervezetet, de nem betegít meg. Az immunrendszer úgy érzékeli, hogy fertőzés érte, és védekezik ellene. Az influenzavírus elleni védőoltások is ugyanígy működnek, és minden más hasonló célú injekció.

Az esetleg jelentkező „mellékhatások” az immunválasz megnyilvánulása.

Van, akiben teljesen észrevétlenül alakul ki ellenanyag. Másoknál többféle tünet jelentkezhet. De az influenzánál sincs ez másképpen.

Volt a madárinfluenza. Akkor az a baromság terjedt el, hogy chip van benne. Ja! Csipp-csipp csóka. Meg vak varjúcska (sic!).

A legtöbb ember nem is hallott a nanotechnológiáról, vagy ha mégis nem sok fogalma van róla. De nem adatja be, mert becsippelik.

De azért az okostelefon ott van a zsebében. Nincs olyan titok, amit nem fednénk fel mi magunk, önként.

Most már pattoghatsz, hogy nem kell az ojtás, mert lassan-lassan (remélhetőleg) annyira visszaszorul, hogy kicsi az esélyed arra, hogy beteg legyél. De még nem alszik a sátán csak szendereg. Bármikor újra lecsaphat, és esetleg az életedért fognak könyörögni a szeretteid, hogy jaj, csak ezt élje túl!

2021. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták hogy génterápia!

És az emberek felfognak robbani!

pl beszelgetsz vagy dolgozol vagy vásárolsz ...

És az ember vérere autómatikusan felrobban amikor az 5G t felkapcsolják! :/


Én félek tőle ... nagyon sok ember meghalt ebbe az egészbe..


Akkor miért mondják hogy ember kisérlet ???

2021. máj. 25. 02:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Az olyan barmok mondják csak, akinek még a helyesírás elsajátítása is gondot jelent.

Ez a fel fog robbanni eszement baromság. És egyáltalán, mit tudsz a génekről. Mesélj valmit róluk Google nélkül. Vagy a nanotechnológiáról. Kíváncsian várom az írásod.

Tudod, valamikor azt mondták, higy a vágtató ló sebességénél nem bírunk ki nagyobbat.

És lásd! Emberek bebújnak egy rakéta csúcsába. Azt fellövik az űrbe, elképzelhetetlenül nagy sebességgel.

És életben marafnak.

Az 5G hiszti sem más, mint butaság.

És mi az, hogy ha majd felkapcsolják?

Sok országban már él ez a szolgáltatás, nálunk is.

A vakcinába vannak, belehaltak.

De olyan is volt, hogy sima szemműtétbe.

A kemoterápia is pusztítja a sejteket. Az igen. Van hiszti? Nincs. Miért?

Azért, mert mondjuk a rák túlélésének esélyét 5%-ról 40-re növeli?

Van valamiféle, számodra elfigadható adatod arról, higy 100 000 covidos betből mennyien haltak meg?

És arról, hogy 100 000 beoltottból mennyien?

2021. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdező szerintem csak trollkodik. Nincs olyan ember, aki elhisz ilyen sok hülyeséget :D
2021. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én se azért vettem fel az oltást mert hiszek a kormányunknak, hanem mert utánaolvastam, az oltás és a vírus veszélyeinek, és a környezetemben élők tapasztalai alapján döntöttem.

Amúgy nem értem hogy lehet elhinni ilyen ostobaságokat, amiket az oltásellenesek kitalálnak, és rémhírekként terjesztik. Butaság hogy méreg, meg hogy chip-et raknak a vakcinába. Egy, hogy a magyar kormánynak nem célja, hogy a választópolgárai meghaljanak, az idősek sem, mert főleg ők szavaznak rájuk, a fiatalabbak dolgoznak, szükség van rájuk. Minden összetevőjét ellenőrizték szakértők, és engedélyezték. A chipet is észrevették volna, meg még nem ilyen fejlett a technológia, hogy egy chip olyan dolgokra legyen képes, amit írtál. Adatokat tárolni képes, meg helyzetet meghatározni, de az nem annyira kicsi, hogy ne lehessen szabadszemmel észrevenni a fecskendőben. Ha létezne is, ennyi chipet nem tudnának irányítani, az adatokat feldolgozni, meg semmi haszna nem lenne a háttérhatalomnak se belőle. Nem beszélve arról, hogy milyen piszkosul drága lenne, több milliárd emberbe egy ennyire hipertechnológiával rendelkező nanochipet beadatni a szervezetébe.

2021. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!