Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gombra nyitódó bicskát hol...

Gombra nyitódó bicskát hol tudok rendelni, melyik oldalon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*késboltokat*
2021. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De ez rugós?

[link]

2021. máj. 22. 14:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Dehogy rugós.

Mint említettem, Magyarországon közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, és így civilek részére nem forgalmazható.

Ha esetleg nem lenne világos: a "nem forgalmazható" azt jelneti, hogy hivatalosan, legálisan nem veheted meg. A forgalmazása bűncselekmény, nem fogja egy üzlet sem árulni, mert azonnal záratnák be.

2021. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy pillanatra elhittem, hogy tényleg gyűjtöd. De ha egy 2000 forintokért kapható tömegterméket dugsz az orrunk alá, nem is egy hű de minőség, és nyilvánvalóan nem rugós, akkor csak kacagni tudok rajtad, vagy szánakozni.
2021. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt tudsz például rugóskést rendelni:

[link]


Hogy miért? Mert osztrák webshop, és Ausztriában 18 éves kor felett bárki vásárolhat rugóskést.

Mielőtt megkérded: igen, Magyarországra is gond nélkül kiszállítják.

Nem, nem fogod megkapni. A vámon elfogják, és már mennek is érted a fakabátok, hiszen a címed ott a borítékon...

Nem, az árát nem kapod vissza, és igen, valószínűleg megúszod pénzbírsággal, ha eddig nincs priuszod.

Nem tudom, feltűntek-e az árak.

A minőségi kések itt kezdődnek. Az a filléres vacak, amit belinkeltél, az - hogy krokodil dundee-t idézzem - az nem kés.

2021. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!