Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is törölte a kedvenc...

Más is törölte a kedvenc kategóriájából a politika témát?

Figyelt kérdés
Én 1 hét után töröltem. Azt vettem észre, hogy akármit írok, ami hiteles tényeken alapszik és megállja a helyét a magyar politikában, azt a választ úgy is leszavazzák. Meg azt is észre vettem, hogy a válaszadók többsége inkább frusztráltságtól és komoly érzelmi feszültségtől fűtve ír hülyeségeket.

2021. máj. 23. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nekem ott se volt de már nem merek oda kommentelni mert bármi véleményem van az valakinek nem tetszik lepontozza és lassan de biztosan el akarom érni az 5. Szintet és eléggé a határon van már a 70%
2021. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem 71%-om van, 73% volt a legtöbb, de lement a politikai kérdésekre adott válaszok miatt 71-re. Még 5-ös szint nincs meg, mert nincs fél éves a regisztrációm.
2021. máj. 23. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!