Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha a pontozás...

Mi lenne, ha a pontozás bizonytalan ideig nem működne a gyakori politikai kategóriájában?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

én a pontozásnak amúgy sem látom túl sok értelmét. vannak kategóriák,ahol tényleg van értelme,ahol konkrét választ lehet adni(pl a tudományoknál feltesz valaki egy kérdést egy feladatról.na most arra van konkrét válasz)de vannak olyan kategóriák ahol nincsen jó vagy rossz válasz. emberek véleményéről van szó ami nyilván nem egyforma..

de sajnos lehet látni a toplistáknál hogy van akinek egy válasza/kérdése sem volt,csak pontoz. hát igen,biztosan izgalmas élete lehet.

2015. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Az én részemről semmi,nem figyelem a pontozást és nem is pontozok,valószinű észre vennem ha leállna a pontozosdi.
2015. aug. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

szerintem egyáltalán nincs értelme az egésznek.


A liberálisok lenullázzák az össze nem tetsző hozzászólást aztán nap végére feljön a dolog 30%ra.


Semmi értelme

2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Egy ideje mar nem működik. A politikai kérdésekre adott szeretem nem szeretem válaszok pontjai már nem befolyásolják az összes pontjaitokat.


Minden fórumon van már ennyi nem szeretem es annyi szeretem pont. Akit ez érdekel az foglalkozzon ezzel.

2015. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

értelmetlen a pontozás minden kategóriában. Ez a szabály meg még különösen mutatja milyen értelmetlen:


"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

Vannak erre hajtók -minden kat ban , akik nem is válaszolnak -csak a tömegbe bebégetnek a pontokért:D

itt a polban az ezüstérmes a toplistán:

2.Rezi Dencia válaszokért:0 értékelésért:3152

2015. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Platon : A demokrácia a csőcselék uralma.Van akit 1 fröccsért megvettek.1 kg liszt. 1 kg cukor. Alcoholról nem is beszélve.Választás.Bejött a kommunista pógi. 5000 Ft. Ezt a fiúknak. Fölényesen nyert a választás.Jó befektetés. 4 év alatt 30 000 00 forintot keres.
2015. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!