Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fény mint szimbólum?

A fény mint szimbólum?

Figyelt kérdés
Fizikából kell írjak 10 darab olyan dolgot aminek a fény szimbóluma. Valaki légyszi segítsen, mert eddig csak öt darabot kaptam s többet nem nagyon kapok. Előre is köszi.

2021. máj. 24. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

"öt darabot kaptam s többet nem nagyon kapok"

Így is öttel több, minta amit magadtól találtál. Egy ajándék hármashoz elég.

2021. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy romániai vagyok s ez egy ötösre lenne elég. Emellett meg kilenc-tizes tanuló vagyok fizikából és nem nagyon akarom rontani az évvégi átlagomat. Másképp meg kössz a bátorítást.
2021. máj. 24. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi meg itt Magyarországon nem tudjuk, mit jelent a hármas meg a tízes odaát, szőröséknél...
2021. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A négyes az átmenő és a tízes a legjobb. De már mindegy, mert tudtam még írnim magamtól.
2021. máj. 24. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ezt örömmel hallom, látod, mégsem vagy te olyan hülyegyerek, mint ahogy azt el akarod hitetni velünk.

Egyébként félreértettél. Amikor azt írtam, nem tudjuk, nem úgy értettem, hogy nem tudjuk, de érdekel. Úgy gondoltam, hogy nem tudjuk és leszarjuk.

Egy régi mániám... Tralla-lalla-lalla-lalallala...

2021. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ostobaság-értelem. Jó-rossz. Menny-pokol. Fejletlen-fejlett korszak. Hideg-meleg ha az űrben értelmezzük. Ismert-ismeretlen ha felfedezésekről beszélünk. Van-nincs értelmű ha árulkodó jelként értelmezzük. Mozgás-nyugvás ha aktivitási ciklusként értelmezzük és nem a fordított kivételekről van szó mint pl éjszakai állatok. A vízben határt jelöl pl 4 és 40 méter. A Pitch Black c. filmben, a Legenda vagyok -ban meg egy rakat vámpíros filmben a biztonság és a halálos veszély ellentétében jelenik meg. Lehet fegyver is mint pl a Penge 3 -ban. Sterilizálhat az UV által tehát tisztasági értelmezése is van. Megmutatja a mocskot is a súrlófény pedig a kontár kőműves munkát így elkenőri jelentése is lehet. Napóránál és a "nyúlik az árnyék" kifejezésnél idő múlását jelzi. A fénytörés útján hibát mutathat meg, vakítás esetén hibát fedhet el.
2021. máj. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és a feladat nem az hogy kérj példákat, hanem az hogy tanulj meg gondolkodni és dolgozzon az agyad!
2021. máj. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!