Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Április 28-ám kaptam meg az...

Április 28-ám kaptam meg az első oltasomat, a másodikat pedig május 26-an. 2 hónapig Miert nem lehet babával próbálkozni ? Mikor állhatunk már neki?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nincs ajánlás arra, hogy 2 hónapot várni kellene.
2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlják ezt, mert még folyamatban vannak a megfelelő tesztelések arra vonatkozóan, hogy árthat-e bármit a babának, belezavarhat-e bárhol a terhességbe. Elviekben nem kéne befolyásolnia, de most már vannak erre vonatkozóan adatok is, amik szintén megerősítik, hogy nem valószínű a komplikáció. Legalábbis a pfizernél, a többi vakcináról nincs még hivatalos adat. Viszont szerintem az ajánlás hivatalosan még él az összesnél, biztos, ami biztos alapon. Szóval én minden esetben várnék inkább, de ha nem pfizert kaptál, akkor meg főleg.
2021. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!