Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezért be lehet perelni?

Ezért be lehet perelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy pár ezer felíratkozós youtube csatornám. Elmondtam a véleményem ott egy webárúházról és hogy szerintem mekkora lehúzás amit csinálnak. Semmi konkrétba nem akarok belemenni. Van olyan ismerősöm aki szerint ezért be lehet engem perelni mert hogy rontom az üzletüket. Szerintetek ez hogy működik?

2021. jún. 8. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem állítasz valótlant, akkor nem hinném. Ennyi erővel semmiről nem lehetne negatív kritikát mondani.
2021. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítani tudod azt, amit állítottál, nincs probléma.
2021. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véleményedet elmondhatod, csak valótlan tényeket nem állíthatsz, ha megtörtént dolgokat hoztál fel példának nem , ha pl kicsit azért túloztál akkor igen de nem szoktak ilyenekért főleg ilyen pici csatornánál ugrálni (nem leszólni akarlak de ennyi ember viszonylag kis csatornának számít)
2021. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kamuztál, akkor nem, hisz még valamennyire demokráció van. Azt nem mondom, hogy pár ezres csatornánál nem találnáak meg, de nem kell sztem félned. De ha kedved tartja, akkro elküldheted a videót.
2021. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!