Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » USA vagy Anglia? Többi lent

Oscar000 kérdése:

USA vagy Anglia? Többi lent

Figyelt kérdés

Hosszabb távon dolgozni kint élni

Ti hova mennétek szívesen?

És miért?

Nekem nagy álmom az Amerikai Egyesült Államok jobban vonz "színesebbnek" találom

Azért is kérdezem mert a haverok betámadttak hogy bolond vagyok.

Szóba került, hogy ha lenne lehetőségem kijutni Angliába élnék-e vele?

Mondtam megpróbálnám de nincs az a pénz hogy hosszabb távon maradjak. Amerika engem jobban vonz jobban érdekel

Anglia engeme valahogy nem vonz nem tetszik

Ti hova költöznének szívesen?

Legjobbakat!



2021. jún. 8. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A mai helyzetben egyértelműen Anglia, de a vidéki része.
2021. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy #1 is rávilágított, még Anglián belül is őrült nagy különbségek vannak a nagy városok, kis városok és vidéki falvak között.


az USA meg egy fél kontinenst elfoglal, ahol ugyanúgy vannak lakatlan sivatagok, farmok, kisvárosok, mint óriási metropoliszok. nagyon nem mindegy, hogy pontosan hol is akarsz élni ezek közül, mert Amerikában is élhetsz ugyanolyan, vagy akár rosszabb körülmények közt is, mint egy magyar tanyán. egyáltalán nem biztos, hogy az ország a meghatározó, érdemes a konkrét célokból, szándékokból kiindulni.


turistaként jártál már bármelyikben, töltöttél el egy hétnél több időt?

2021. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!