Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Panel kert, idős nő aki...

Panel kert, idős nő aki gondozza? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Adott egy panel hàz ami mögött parkolók vannak. Van egy kert amit egy öregasszony gondozza. Mindenkivel üvölt aki oda àll, de el van kerítve kovàcsolt vassal. Nincs megàllni tilos tàbla mellette. Kevés a parkoló. Nem rongàlja senki csak mellé àll. Aki meg oda merészel àllni direkt elkezdi locsolni és összecsapja az autókat sàrral. Az egész kert amúgy nem szép gusztustalan, nagyobb haszna lenne ott parkolónak. Maga a stílussal van baj amit az öreglàny nyom. Szavakkal nem érünk semmit. Mit lehet tenni?

2021. jún. 8. 21:12
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Hatóság. Merne hozzá nyúlni az én autómhoz...
2021. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én biztos ehhez fogok szerintem fordulni. Mai nap màr felemeltem a hangomat, úgy beszéltem ahogy eddig nagyon ritkàn, plàne egy időssel. Nagyon felmérgelt. Hàtul ült a 2 éves kisfiam az autóban vàrtuk az édesapjàt, lehúztam neki is az ablakot mert meleg volt. Mi indultunk is volna csak annyira àlltam meg. Belém kötött, mondtam mindjàrt indulunk nyugi. De tovàbb fröcsögött ahogy szokott, azután hozta a slagot. Úgy locsolta hogy felverte a fiamat is a sarat. Na akkor keltem ki magamból.
2021. jún. 8. 21:29
 3/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
39%

"Úgy locsolta hogy felverte a fiamat is a sarat."

Ha csak a hangod emelted fel, finom voltál, és nőies. :D

Én szeretem az idős embereket, szeretek velük beszélgetni, sok jófej idős ismerősöm van, akik csak mert 70-80 évesek, nem állt meg az életük.

De, csak mert valaki idős, nem tisztelem különösebben, ahogy egy nőt se tisztelek különösebben, csak mert nő, és én se várom el ezt a megkülönböztetést. Én elküldtem volna már korábban melegebb éghajlatra, vagy pont hogy nem, és alattomos mód az éjszaka közepén ráhívám a hatóságokat, hogy zavart idős néni, ordibál a csukott lakásában, jöjjenek ki. Már attól kiakadna, hogy mit csöngetnek éjjel, szal a 2 hét zrt osztály adott. Én egy keci vagyok, na.

2021. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma eldöntöttem, hogy a kertjét is hivatalos úton is el fogom onnan tűntetni, nem tudom hogyan lehetne, kitalàlom. Az fàjna neki. Én is kijövök az idősekkel, szeretem is őket. De ő borzasztó rosszindulatú és direkt kötekedik.
2021. jún. 8. 21:45
 5/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%
Azért, ezzel óvatosan, mert az ilyen helyi veszekedésekből, heves vitákból károd lehet, mármint, tudja hogy te voltál (bár szerintem mindenkivel boszorkányoskodik), de tegyük fel, tudja te voltál, kiszúrja a 4 gumit, letöri a tükröt, akkor majd vakarhatod a fejed :/
2021. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a nő szórakoztatja magàt. Volt akinek normàlisan àllt az autója két napig nem ment sehova vagy több napig lényegtelen. El akarta vitetni mert azt mondta több mint egy éve ott àll. Csak hàt nem gondolta hogy a kocsi tulajdonost felkeresik.
2021. jún. 9. 05:22
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Hozatnék egy billencs murvát amikor az öreglány látogatóba megy és mire visszajön addigra le lenne szórva. Vagy csak simán bele kell nyomni az ajtajába egy 15 centis csavart hogy addig ne tudjon kijönni. Persze utána ki is kell hajtani. :D
2021. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!