Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még vissza lehet hozni a...

Még vissza lehet hozni a megtekintéseket vagy több értelme van abbahagyni?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve kezdtem YouTube-ozni, gaming térben. Tavaly elég sikeres is volt amit gyártottam, a legjobb videóimat 80ezren is megnézték, 2000+ feliratkózót tudtam összegyűjteni. Ezen kívül van pár 10-30ezer megtekintésig terjedő videóm is. Kevésbé releváns videóimra is átlag 2-3-4-5ezer megtekintés jött. Az iskola miatt azonban elég rendszertelenül töltöttem fel videókat, viszont a tavalyi évben még ennek ellenére is aránylag sok megtekintés jött, tartotta az 1000 feletti megtekintéseket a csatornám. Ezután megint egy 1-2 hónapos kihagyás következett, és konkrétan meghalt a csatornám. Már annak is örülhetek, ha eléri egy-egy videóm az 500 megtekintést, az átlag 300-400 körül mozog... Minden héten több videót is töltök fel, borzasztó sokat dolgozom vele, és nagyon bosszantó, hogy ezt kapom vissza, miközben tavaly még olyan jól futott minden... Megnéztem, és lehet, hogy kicsit eltérő tartalmat gyártok, viszont attól félek, ha még egy részt csinálok az olyan típusú videókból ami jól futott, hogy az is nagyon underrated lesz... Mit kéne csinálni? Az abbahagyás lenne a legjobb megoldás? Új csatorna? Csesszem rá az egész nyári szünetet vagy nem éri meg? Vissza lehet hozni a régi hírét?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. jún. 12. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!