Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezekre a nadrágokra mivel van...

Ezekre a nadrágokra mivel van írva?

Figyelt kérdés

találtam ezeket a “punknadrágokat,”és én is szeretnék csinálni ilyet,viszont nem tudom mivel lehetnek a dolgok ráírva.


esetleg alkoholos filctoll?…

akárki segitség?

előre is köszönöm a normális válaszokat!


[link]



2021. jún. 13. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi krétával csináltunk ilyet anno. :D

Igaz, nem ilyen mértékben. És persze csak a mosásig bírja.


A feketén az alkoholos filc nemigazán látszik. Ráadásul az se valami mosásbarát. Pont annyira jön ki, hogy ne legyen szép, és pont annyira bennemarad, hogy ne legyen szép.

2021. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel szoktunk ilyesmiket csinálni. Pentartos ruhafestékkel készülnek. Nagyon vékony ecset kell hozzá, hogy szép legyen. Ha nincs sok gyakorlatod / bizonytalanabb a kezed, akkor érdemes kartonból sablont csinálni hozzá. Lefested, megvárod, hogy megszáradjon, aztán sütőpapíron keresztül alaposan levasalod. Ha elég erősen belevasalod, akkor mosáskor nem folyik össze.
2021. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg akrill vagy olaj festékkel is megpróbálhatod mert az nem igazán jön ki az anyagból.
2021. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az akril vízbázisú festék, így valószínűleg felhígulna/összemosódna előbb-utóbb.

Oké, a ruhafesték is vízbázisú, de azt tartja a vasalás.

2021. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Oké amíg meg nem szárad addig víz bázisú de utána egy vízzáró réteget képez.

A szakmámból adódóan régebben sok akrill festéket használtam. Volt hogy festékes lett a ruhám.

Aztán az istennek nem akart kijönni a cuccaimból a festék.

2021. jún. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!