Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a felemás...

Mi a véleményetek a felemás (fekete-fehér) szárú nadrágokról? Hordtok ilyet vagy felvennétek ha lenne rá lehetőségetek? Mit gondolnátok ha meglátnátok ilyenbe valakit?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
nincs ilyenem, annyira nem is szeretnék, bár ha hozzámvágnak egyet nem dobom vissza valszeg. tudnék vele mit viselni. amúgy alapjáraton tetszik, de embertől függ mit hoz ki belőle.
2021. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
76%
Van amelyik jól néz ki, nekem leggingsem van úgy hogy az eleje fehér a hátulja fekete, meg egy harisnyám aminek az egyik lába fehér, a másik fekete. Szerintem jól néz ki ha illik az emberhez.
2021. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Kép?
2021. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ritka gagyi.
2021. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Van egy lila-feketém, már teljesen széthordtam, de most sajnos nincs lehetőségem újat varrni, pedig szeretnék még jópár példányt. Hozzáillő blézerem is van, bár a nadrággal együtt sosem hordom, mert az már túl bohócos hatást kelt, de külön-külön mutatósak. Fekete-fehéret csak azért nem vennék fel, mert sosem hordok fehéret.
2021. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mókásan néz ki, de én nem venném fel.
2021. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!