Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne itt olyan lany aki a...

Lenne itt olyan lany aki a lelki társam lenne?

Figyelt kérdés

Nemkell nagy dolgokra gondolni teljesen ismeretlenul akár anonim

modon is de őszintén szeretnék beszélgetni lanyokal egymas dolgait megosztva egymasal es támogatni akár egy egy jo tanacsal nehéz időkben..



2021. jún. 15. 00:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha írna valaki csak privátban
2021. jún. 15. 00:29
 2/10 anonim válasza:
Ehhez minek kell hogy lány legyen? Ha csak lelki társ kell akinek kiöntheted a lelked, miért számít a neme?
2021. jún. 15. 03:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért mert én így döntöttem téged ez miért zavar?
2021. jún. 15. 13:22
 4/10 anonim válasza:
számomra nem túl összeegyeztethető az őszinteség meg az anonimitás...ha nem tudsz a másik félről semmi kézzelfogható információt, honnan tudod, hogy amit állít magáról, az valós? :D
2021. jún. 15. 16:26
 5/10 anonim válasza:

Egy saját tapasztalatot osztanák meg:

Én férfi vagyok, és itt ismerkedtem egy nővel majdnem 5 hónapig. Írta, hogy én a lelki társa vagyok. Majd amikor úgy döntött, egyszer csak faképnél hagyott.


Szóval óvatosan a szavakkal!

2021. jún. 15. 20:48
 6/10 anonim válasza:
Nem!
2021. jún. 19. 19:16
 7/10 anonim válasza:

Jajj ember te barátnőt akarsz egyértelműen leírtad a célod.

Én is neten találtam meg azt a nagy "lelki társat" és később derült ki hogy lány. Ráadásul most elég rossz a kapcsolatom vele mert beleszerettem, ő meg nem érez viszont.

2021. júl. 1. 23:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj ember ha barátnőt akarok szerzek máshogy nem gyakorira írogatok nemkell bele látni semmit
2021. júl. 2. 01:48
 9/10 anonim válasza:

Olyan, hogy lelki társ nincs elmondom.

Csak jelzővel illetik ezt a fajta ideiglenes kapcsolatot ahol mindkét fél kitárulkozik egymásnak és kibeszélik egymás problémáit. Egyébként szánalmas mi megy a mai világban, mert senki nem kíváncsi a másik baját meghallani, megérteni őszintén.

2021. júl. 2. 02:08
 10/10 anonim válasza:

Olyan, hogy lelkitárs van csak az nem feltétlenül a párod lesz.

De egy lelkitársat nem fejvesztve kétségbeesve keressük, azt mindenkinek éreznie kell.

2021. júl. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!