Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy 17 évesen ismerte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 17 évesen ismertem meg a "lelki társam"?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve lett vége egy kapcsolatomnak, amit azóta nem tudok kiheverni. Nem tudom, mit kezdjek magammal. Mindent megfogadtam, megpróbáltam amit tanácsoltak. Tovább léptem az életemben, új hobbikba kezdtem stb. Ismerkedtem is, randizok is, de nem tudom elfelejteni őt. Megmagyarázhatatlan köteléket érzek vele, már akkor is több volt mint sima szerelem, amikor együtt voltunk. Kibírhatatlanul hiányzik, minden nap eszemben van. Nem csak szerelem, de olyan ember volt számomra, aki új perspektívát hozott, és aki teljesen megértett. Tényleg úgy érzem, hogy elvesztettem a lelki társam. Egyre rosszabb, pedig tudom hogy nagyon fiatal vagyok. Biztos leszek még szerelmes, de nem így.:(

2019. máj. 5. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, létezhet.
2019. máj. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ha soha többé nem beszélünk?
2019. máj. 5. 02:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. A lelki társaknak nem feltétlenül kell együtt lenniük, de ezt 2 ember dönti el nem csak egy. Szóval ha kéztetést éreztek hogy újra összejöjjetek, megtörténhet mert miért ne? ez a ti dolgotok.
2019. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiatalon is meg lehet találni a lelki társad.

De!

Nem egy olyan esetet hallottunk már, hogy nagyon maga alatt volt egy ember szakítás után, évekkel később pedig megtalálta a tényleges nagy Ő-t, akivel élete végéig boldog volt.

Ne mondd, hogy sosem fogsz már senkit úgy szeretni, mint őt. Ha tényleg együtt kell lennetek, akkor találni fogtok rá módot;ha úgy tetszik a sors majd újra összehoz titeket.

De ne vedd el magadtól az esélyt a boldogságra amiatt, hogy úgy gondolod nem lehetsz már másba igazán szerelmes.

2019. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 redmi válasza:
enis igy vagyok haver
2019. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!