Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és szerintem rosszul döntöttem. Általánosban négyes ötöseim voltak csak. Itt gimibe viszont most év végére rengeteg tantárgyból hármas lettem. Két nyelvet kell tanulni amiből majd az egyikből kell egy nyelvvizsgát tenni. Angolt+németet tanulók az angollal nincsenek is gondok az jól megy. A német viszont annál kevésbé nagyon nem értem és ha felé ülök sem tudom megtanulni mert valahogy nem köt le. Hármas lettem belőle de ezt azért köszönhetem az online oktatásnak is. Félek attól ha nem megyek át egy másik iskolába akkor a jövő tanévben még rosszabb lesz a német. Az osztályban nagyon sok a gonosz és undok ember. A tanárok nagyon igazságtalanok. Nem tudom eldönteni, hogy átmenjek e egy másik iskolába vagy maradjak. Vannak a maradás és ménes ellen is érvek.


Azok tanácsát kérném akik váltottak már iskolát, és hogy nektek hogyan sikerült? Mit tennétek a helyemben?

Bunkó válaszokat nem kérek. Köszönöm.



2021. jún. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az iskolaváltás kell, nyugodtan menj át másikba.
2021. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Miért szeretnél maradni? (Ezekből ítélve nem értem mi tart vissza)
2021. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A másik iskola akkor gondolom egy olyan hely lenne, ahol vagy nincs 2.idegen nyelv vagy az nem német, ugye? Ebben az esetben először nézz ki egy nyelvet szerintem és kezd el tanulni egyedül egy picit mert lehet az sem fog menni/teszteni.


Ha egyébként ennyire szörnyű a helyzet akkor nem értem, hogy mi miatt maradsz. Rosszabb már elvileg nem lehet

2021. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül kérdező?
dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!