Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az online vásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha egy webáruház kínálatát böngészitek, mik azok a dolgok, amik elbizonytalanítanak titeket és inkább nem onnan rendelitek meg azt az adott terméket, hanem inkább kerestek egy másik webhelyet?

2021. jún. 20. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs feltüntetve cégnév, székhekycím, e-mail cím és telefonszám (a kontakt form nem e-mail cím), kizáró ok. Illetve kell lennie bankkártyás fizetésnek, ha csak utalás lehetséges, az kizáró ok.
2021. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én leginkább jól bevált webáruházakból rendelek, ahol nem kell attól rettegnem, hogy jaj, mi lesz, ha átvágnak.

De ha egy új webshopról lenne szó, amit még nem ismerek, mindenképpen megnézném a cégadatokat. Én kíváncsiságból rá szoktam keresni az éves bevételükre is, de nyilván nem ezen múlik a vásárlás, ez csak egy kis adalék.

Az előzővel ellentétben ha csak egy mód van rá, nem fizetek előre, mert mostanában sokszor jártam úgy, hogy ez nincs, az nincs...igaz, ez netpincéren szokott lennie, de emiatt már vagyok annyira paranoiás, hogy mást sem fogok előre kifizetni, ha nem muszáj...

Ezenkívül a Foxpost vagy Pick Pack Pont szállítási mód nálam alap, nekem ne jöjjön ide egy futár 11-12 órakor, nem akarok emiatt felkelni.

2021. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is leginkább jól bevált helyekről rendelek,de nálam az is fontos,h legyen az adott üzletnek rendes üzlete,ahol személyesen tudok reklamálni,ha vmi probléma adódik a termékkel.nekem ez biztonságot ad,úgyh ebből következik,h nem rendelek külföldről főleg azért,mert már itt Magyarországon is bármi megkapható!/Kivéve kedvenc reggelizőpelyhem,amiért Angliába kell mennem!:(/Annyi átverésről olvasni csak ezen az oldalon,h ami nem kapható meg itthon,az nem is érdekel!Egyszer én is megjártam,h netről rendeltem egy szuper minőségűnek ígérkező cicakaját,de ezzel az én finnyás macskáim nem értettek egyet,nem ették,így kénytelen voltam visszaküldeni,ami hosszas telefonálásomba,és idegeskedésembe került,de rendesek és megértőek voltak,és végül visszautalták a pénzt!Én leginkább Notinoról szoktam rendelni.Ott személyesen át tudom venni a cuccokat,előttem rakják be a szatyorba,és ha bármi probléma van,ott rögtön el tudjuk intézni!
2021. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!