Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok jó/rossz tapasztala...

Mondanátok jó/rossz tapasztalatokat a forever aloe online networking-gel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék belevágni, de elég sok pénz kell az induláshoz, és félek, hogy sok az elrejtett információ. Persze az a személy, aki a mentorom lesz csak csupa jókat mond, de nem akarom magam csődbe vinni mert mondjuk behülyítettek :(

Ha kifizetem azt a több 100e ft-ot a kezdőcsomagra, utána biztosan lesz bevételem az eladások után?



2021. ápr. 21. 14:40
 1/6 anonim válasza:
30%
3 féle csomagból választhatsz, amivel azonnal eléred az első üzleti szintet, és onnantól már 30% kedvezménnyel vásárolsz.A legkedvezőbb árú 155 ezer Ft, de nem csak a csomagokkal érheted el ezt a szintet. Akár összeválogathatsz azokból a termékekből is annyit amire éppen szükséged van, hogy elérd ezt az első üzleti szintet, vagy több apróbb vásárlással is 2 hónap alatt elérhető.Bevételed pedig csak akkor lesz, ha foglalkozol is vele utána.A részleteket kérdezd a mentorodtól.
2021. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne költsd el az utolsó megtakarított lóvédat is erre az átverésre!
2021. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# köszönöm, ugyanezeket mondta a mentorom is, éppen ezért szerettem volna egy másik szempontot meghallgatni, akik nem ebben vannak és nem válik előnyükre, ha elkezdem


2# van saját tapasztalatod? Privátban is szívesen várom :) köszönöm!

2021. ápr. 21. 21:24
 4/6 anonim válasza:
77%
Fogadjunk hogy azóta megbántad hogy hagytad magad behülyíteni.
2021. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy elkezdtem? Gondolhatod, hogy erős kétségeim voltak ezzel kapcsolatban, ha ide is kiírtam.
2021. máj. 24. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Munka, azt kell ebbe is befektetni. Olyan, mint a vállalkozás, senki nem garantál neked semmiféle sikert. Nézd meg őt pl:

[link]


Másik szekta, de rohadt sok munkát beletol.


Sült galambot ne várd tátott szájjal.

2021. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!