Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Száraz, szálkás haj ellen...

Száraz, szálkás haj ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
A hajam kb egyik napról a másikra nagyon szálkás, töredezett lett, fogalmam sincs miért mindent ugyan úgy csináltam vele mint az elott. Levágatni nem szeretnem, mert épp növesztem ezért ti hátha tudtok valami jó megoldást

2021. jún. 27. 00:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát sajnos nehéz ügy. Én most olíva olajat tettem rá mosás előtt, de nem segített. Azok a szilikonos olajos hajvégápolók néha segítenek. Szedek most kollagént is, hátha puhább lesz a hajam. Próbáld meg az okot megtalálni hogy mitől száraz a hajad, légkondi is okozhatja ha nem elég párás a levegő. “A “ vitaminnal is lehet próbálkozni(sárgarépa), vagy haj vitaminokkal . Nekem a haj vitaminok közül a dmes volt a legjobb, pedig sok drága cuccot kipróbáltam .
2021. jún. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A Gliss féle termékek között találhatsz olyat, ami beválhat.


[link]


Én ezt használtam, nagyon jó véleménnyel vagyok róla:


[link]

2021. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sajnos töredezettségnél a vágás elkerülhetetlen. Nekem 10 centi törött rész lett levágva és most jobb mint újkorába. Ha a töredezettet ápolod annak nem sok értelme van de ha felfrissíted a végeket akkor sokkal egészségesebb lesz
2021. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

#1

A dm-es tablettának nincsenek mellékhatásai? Én is néztem már de félek, hogy hízás akár rosszabb mellékhatásai is lehetnek

2021. jún. 27. 11:53
 5/6 anonim válasza:
100%
Este, alvás előtt veszem be , mert délután nem volt jó étvágy szempontjából. Pattanásokat nem okozott .
2021. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kimerült. Egyideig bírta a tortúrát, aztán már nem.


Amúgy erős alap kell a szép hajhoz. Magyarul erős hajat kell növeszteni. Ehhez megfelelő vitamin és ásványi anyag bevitel kell.


Addig is rakj rá jobb balzsamot vagy egyéb pakolást!

2021. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!