Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek a gyermeke császármetsz...

Akinek a gyermeke császármetszéssel került világra, az miért mondja, hogy "szült, megszülte, megszületett"?

Figyelt kérdés

Kiveri nálam a biztosítékot, hogy mostanság sok nő azt mondja, hogy "császárral szeretne szülni", vagy "császárral szült". Itt óriási fogalom zavar van némely anyukákban, vagy írjátok le, mi a véleményetek ezzel kapcsolatban.

Hisz szülés a szülőcsatornán át történik, a császár metszés pedig műtéti beavatkozás........nemde?


2010. aug. 26. 19:34
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Találós:

- Két gyerekem van a véremből, de nem szültem, mi az?

:D

2010. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

- Rendben van, anyuka, megcsináljuk a császárt, de alá kell írnia egy papírt, hogy soha ki nem ejti a száján, hogy Ön szült...

:D

2010. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kellene kérned ezért a kérdésért, mert nem választottad külön a fogalmakat!

Másrészt, nem értem, miért fáj az neked, hogy más anyukák megválasztják, mi módon szeretnének szülni? Te sem tudhatod, majdan hogyan fog megszületni esetlegesen az unokád. Lehet, hogy a lányod vagy a menyed császárt fog kérni. És ennek ezer oka lehet, ebbe már nem lesz beleszólásod / bocs, beszólásod /.

Az Univerzumnak van ám humora, például a legelvakultabb rasszistáknak is születhetik félvér unokájuk...

Láss már messzebbre az orrodnál!

Sok boldogságot amúgy! / Ez nem vicc akar lenni! /

:D

2010. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket
2010. aug. 29. 18:25
 35/42 A kérdező kommentje:

amúgy nem fogok bocsánatot kérni a kérdésemért,

demokrácia van, azt írok kérdésnek, amit akarok

2010. aug. 29. 18:28
 36/42 anonim ***** válasza:

Mi meg azt válaszolunk, amit akarunk!

:D

2010. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Segítek neked megfogalmazni a kérdést: - Mégis micsoda disznóság az, hogy egészséges fiatal nők, akik simán szülhetnének, a császármetszést választják? És még azt merik mondani ezek után, hogy ők szültek! Felháborító, nemde?

Így jó?

2010. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te itt megsértettél számos nőt az anyai mivoltában az ostoba, rosszul megfogalmazott, nagyképű kérdéseddel és még ezért bocsánatot sem kérsz? Pedig illene!

2010. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Igazad van! Én is felháborítónak tartom, amikor egészséges fiatal nő szülésről beszél. Márpedig nem az, mert az orvos császármetszéssel hozta világra a gyerekét. Felháborító, hogy az ilyen nők még anyának merik nevezni magukat. Nagyon sokan indokolatlanul kérik a császármetszést. Szigorítani kellene ezt a dolgot. Én bizony bevezetném minden nőnek a kötelező hüvelyi szülést. Csak indokolt esetben lehetne igénybe venni a császármetszést. E célra felállítanék egy 7 tagú bizottságot, amelyik szigorúan mérlegel. Figyelembe vennék az egészségi állapotot, az életkort, a szociális helyzetet, a jó magaviseletet, a teherbeesés körülményeit, valamint, mennyi összeget szán az érintett a műtétre. Ezek után sokkal kevesebb okunk lenne az idegeskedésre, egykettőre rend lenne az összes szülészeten.

Na, jól megmondtam a magamét!

Üdv, Egyetértő

2010. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat!
2010. szept. 1. 16:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!