Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romániába mennyire veszélyes...

Davidmagic kérdése:

Romániába mennyire veszélyes Magyar rendszámú autóval menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni Sepsiszentgyörgyre és Brassóba nyaralni egy hétre, és autóval mennék. Több ismerősöm próbál lebeszélni, mert azt mondják, hogy ha menet közben vagy a parkolóban a Románok meglátnak egy Magyar rendszámú autót, azt képesek szétverni. Vagy elég ha csak egy téglát bedobnak a szélvédőn... Szóval azt javaslolják, hogy inkább menjek vonattal. Mi va véleményetek erről? El merjek indulni Magyar rendszámú autóval, vagy menjek vonattal ? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!! :)

2021. júl. 5. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.


Ha nem ragasztod tele Nagy-Magyarország matricákkal, és nem lengetsz magyar zászlót, nem lesz semmi bajod.

2021. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Népneveket nem nagy kezdőbetűvel írunk.

Igaz, csak a tágabban vett Erdély területén jártam eddig, de zéró nyelvtudással (nem vagyok rá büszke, de ez van), 100%-ban románok lakta részeken sem tapasztaltam semmi magyarellenes dolgot. Ha kérdezni próbáltam, nagyon segítőkészek voltak.

2021. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha Bukarestet messziről elkerülöd, jöhetsz.
2021. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

https://www.youtube.com/user/cobranco/videos

ezek a srácok 1-2 hétre otthagyják a kocsit egy sima parkolóban.

Szerinted hányszor verték nekik szét?

2021. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!