Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik és miért manipulálják az...

Batragramzadarma kérdése:

Kik és miért manipulálják az időjárást?

Figyelt kérdés

Rendre megfigyelhető hogy hétvégén vagy hosszú hétvégén hidegfront vonul végig az országon de hétfőn újra szép idő van.

Kinek áll érdekében a munkaszüneti napokat elb......ni és miért jó ez?

Hétvégén mindenki kicsit lazitana és elvezné a napsütést de nem lehet mert bele szarik az idő az esetek 80 százalékában.

Az időjárást ma már gyártják valakik de miért jó nekik ha bezárják az embereket a lakásba?



2021. júl. 6. 06:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Én manipulálom.

Hogy miért?

Imádom a savanyú, elkámpicsorodott képedet bámulni a kristálygömbben.

2021. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Azt hittem, csak a felhők miatt van sötét nappal, de most már látom, más az oka.

Jól látod. A Weather Ltd.-ben gyártják.

Van olcsó, meg nagyon drága.

Azt csak a gazdagok tudják megvenni.

2021. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az időjárás jelző házikó párosa okozza. Hétvégén sokszor elbújik a nő, és a férfi tolakszik előre. Márpedig, ez esőt jelent, ~okoz~.
2021. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A szabadkőművesek.
2021. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én megfigyeltem, hogy az a számozott faléc kint az erkélyen mire képes. Amikor megemeli magában a kék csíkjának a szintjét, mindig melegszik egy kicsit a levegő. Elképesztő. De ne áruljátok el senkinek!
2021. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
(Amúgy az is elképesztő, hogy nem tudja a kérdésére a választ. Az ilyen konteóhívők általában rengeteg facebook-oldalt olvasnak és kuruzslót néznek a YouTube-on. Lehet, hogy különböző elméleteik is vannak, de legalább egy biztos van. Ennek a kérdezőnek meg nincs. Nem értem. És azt sem, hogy miért nem az ezóba tette.)
2021. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 2*Sü ***** válasza:
100%

Ha ténylegesen megnézzük az elmúlt 20 év adatait mondjuk május közepétől szeptember közepéig, akkor a napi maximum hőmérséklet ha növekszik, akkor legnagyobb mértékben hétfőn növekszik, majd pénteken, csütörtökön, szerdán, kedden, majd vasárnap. Ha a hőmérséklet csökken, legnagyobb mértékben szerdán, majd szombaton, kedden, vasárnap, pénteken, hétfőn, majd csütörtökön csökken. A legtöbb csapadék hétfőn, majd vasárnap, szombaton, csütörtökön, szerdán, pénteken, majd kedden esik. Mindegyik a várható szóráson belül van.


Tehát úgy összességében nem igaz, hogy általános lenne, hogy hétvégén van rosszabb idő. Ez az élmény, érzet egy torzításon alapul. Ha a hét elején fordul az időjárás rosszabbra, illetve a hétvége felé jobbra, az nekünk jó, a dolog nem bosszantó, nem okoz akkora indulatot, így hamar megfeledkezünk róla. Ha viszont a hétvége közeledtével lesz rosszabb idő, vagy a hét elején jobb, az nekünk nem jó, ez sokkal mélyebb érzelmeket generál, jobban megjegyezzük, és jobban megerősíti az amúgy nem megalapozottabb prekoncepciónkat, hogy „már megint”.

2021. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Én manipulálom, ugyanis nem szeretem a kánikulát, hétvégén pedig több időm van kimenni.
2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Biztos megártott a meleg egy két polgárnak Ja meg a korona vírus.

Jobbulást.

2021. júl. 6. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégére elszaródik az idő, és nem lehet semmit csinálni? Ember, te nem vagy ép! Pont, hogy az utóbbi 2-3 hétben hétvégére érkezett élhető időjárás. 30 fokok vannak ilyenkor, hét közben meg 38, amibe lassan belepusztulnak sokan. Aki a hétvégi 30 fokokra azt mondja, hogy szar idő, és nem tud emiatt programot szervezni, az meg se érdemli, hogy szabadnapja legyen...
2021. júl. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!