Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felek a portastol. Mit csinalj...

Felek a portastol. Mit csinaljak, ha felek, hogy valamit akar tolem?

Figyelt kérdés

Kempingben dolgozom es egy olyan kis fahazban lakom, amit nem lehet kulccsal zárni. A portásoknak bemutatkoztam, probaltam kedves lenni veluk. De amugy eleg idosek. Mindegyikuk olyam 50 koruli. Az egyikkel kb. mindig beszeltem par szot, amikor elmentem elotte, mert pont ott mentem el wc-re. Ma mar kerdezte a korom, mondta, h de jo, akkor nagykoru vagy, pont vagnivalo, szolnod kellett volna nekem az elobb(ezt nem tom mire ertette). Ugyhogy most, hogy kimentem mosdoba, nem alszok. Abban reménykedem, hogy ő ott a helyét nem hagyhatja el. De most éjszaka, hogy senki nem jon be, nem megy ki a kempingbol, meg gondolom, wc-re is el szokott jarni, igy felek, nagyon felek tole.

Mit tegyek? Hogy aludjak igy, vagy menjek el mosdoba barmikor, amikor o ott van? Szoljak a fonokomnek? Olyan zar van az ajton is ablakon, amit csak igy be kell huzni(mint neha wc ajtokon szokott lenni; behitod es elforditod), arra van valami technika, hogy kivulrol kinyitni? Tudom valahogy jobban biztositani?



2021. júl. 9. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha támad, akkor próbálj meg menekülni, legelőször mindig meg kell próbálni menekülni, el kell kerülni a harcot, és kiabálj hangosan. Ha ez nem lehetséges, akkor ha kell harapd meg, karmold, taposs a lábára, ha hátulról lefog, minden módon támadj.



Legyen nálad valami amivel megvéded magad, vegyél egy paprika sprayt, vagy gáz sprayt, sokkolót.


Beszélj a főnököddel reggel, és ha nem együttműködő, nézz másik munkahelyet.


Mindenképpen legyen zárható az az ajtó, és sose maradj kettesben vele.

2021. júl. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokkolóért börtönt kap, ha használja. A bírtoklása is már büntetendő.

A paprikaspray és a gázspray ugyanaz.

Jó eséllyel többet kap ő maga, mint a támadó.

Gyenge szembeszél is elég.

Azonnal fel kellene mondanod.

Látom, írtál ki újabb kérdést is erről.

Van tanúd a történtekről

Vagy tudod úgy intézni, hogy legyen?

De telefonokban hangrögzítés funkció is van.

Indítsd el, és próbálj klyan helyzetet teremteni, jogy újra zaklasson.

Ha a főnöktől nincs félnivalód, mond el, mit tapasztalsz. Ha van sikeres felvétel játszd le neki.

Ha nem rúgja ki azonnal, akkor rendőrség.

De mehetsz eleve oda.

Olyan meg nem lehet, hogy nem tudod zárni az ajtót.

2021. júl. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sok Columbot neztel kiskorodban!? :))) Vagy valami horror parodiat vettel tul komolyan? - vicces vagy.
2021. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha olyan (ha jól értem) a zár az ajtón, hogy behúzod az ajtót és belülről elfordítasz egy pöcköt, akkor ezzel be vagy zárva (vonatok WC-je és lakások WC-je mosdója is ilyen).

Volt olyan lakásunk, hogy ennek dacára ki lehetett nyitni, mert az ajtó külső oldalán volt egy "gomb" a kilincs alatt. Ha ez eltávolítottam, akkor lapos csavarhúzóval vissza tudtam állítani az elcsavart pöcköt és kinyitottam az ajtót. Ez azért volt fontos, hogy kívülről is nyitható legyen, mert akár valaki rosszul lett bent, vagy gyerek elfordította, de nem tudta visszafordítani (kinyitni), akkor kívülről a csavarhúzóval ki lehetett nyitni. Kisfiaim egyszer így akartak elbújni elölem, hogy elfordították, tehát bezárták magukat. Én meg a csavarhúzóval nagy csodálkozásukra visszafordítottam a pöcköt és kitártam az ajtót.

Szereltess belülről az ajtódra egy olyan szerkezetet (a nevét nem tudom, de biztosan láttál már ilyet), hogy a kilincs környékén befúrnak egy lyukat, belecsavarnak egy (a végén kör alakú) csavart, a másik oldalon pedig egy "L" alakú rudacskát beledugnak a kör alakú csavarba. Szerszámboltban, vaskereskedésben kapható. A befúrásra pedig megkérsz valakit.

Kérj meg egy lakatost, aki ajánl megfelelő megoldást és mindezt megcsinálja neked.

2021. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!